Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában különösen de...

Mostanában különösen de egyébként is jók a megérzéseim. Szakítottunk párommal, rá fél évre össze jöttünk. Akkor éreztem nem fog sokáig tartani, hanem lesz pár év múlva egy harmadik lehetőség? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Persze tudom felmelegítve csak a káposzta jó.. de nagyon fura mert már mikor másodszorra össze jöttünk rendesen éreztem azt, hogy ez csak pár hónapig fog tartani. És ez így is lett. Kapcsolat közben éreztem és most így utána is, hogy nekünk jelenleg szét kellett mennünk, mert fejlődnünk kell ahoz, hogy “érettek” legyünk egy kapcsolatra, pláne nekem.

Én ezt most meg is fogadom, alapból éreztem ha kapcsolatban vagyok nem lesz időm az önfejlesztésre, pedig már nagyon lenne szükségem rá..

Szóval most azon dolgozom, hogy elérjek dolgokat amiket elterveztem, sokkal jobb ember váljon belőlem.

Szeretem őt, a kezdetektől, bár reménykedek és reménykedtem az előző szakításkor is, még is úgy érzem biztosan össze fogunk még jönni. Útjaink évek óta keresztezik egymást, és valahogy mindig egymásra találunk.

Biztos van aki tiltakozni fog ez ellen és hülyének néz de érzem, hogy ha “jobb” leszek, akkor 1-2 éven belül újra együtt leszünk. Ezt érzem már azóta amióta másodszorra összejöttünk.

A másodiknál teljesen máshogy (sokkal jobban) állt a dolgokhoz, tiszta lapot kezdve, csak én nem tudtam tiszta lappal indítani ezt és ezért nem úgy álltam hozzá ahogy kellett volna.

Lehet hülyeség hogy bízom, hiszek benne, érzem..de más is volt már így, hogy később egymásra találtak mert tudtak javítani a hozzá állásukon.

Mit gondoltok erről?

Lehetséges hogy be fog következni?

Volt akivel már történt ilyesmi?

Vagy akinek bejött egy ilyen erős megérzése?



2018. febr. 12. 14:13
 1/1 anonim válasza:
Na mi újság?
2018. júl. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!