Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Egy eléggé furcsa élményben volt részem. Először fizikailag teljesen gyengének éreztem magam, össze is csuklottam. Azután a testemen kívül éreztem magam, de ott voltam a közelben, láttam magam fentről, pár méter magasságból. Hirtelen olyan valódinak tűnt minden, és úgy éreztem eddig nem én voltam, de most megszülettem és most egy senki vagyok, figyatékosnak éreztem magam, és úgy éreztem tudom hogy Isten nem létezik (addig a napig vallásos voltam, és ha nem is jártam templomba rendszeresen hittem istenben és a gonoszban a magam módján). Pár pillanat múlva egy furcsa választás elé állított valaki vagy valami, választhatom a családot és biztonságot vagy a "haverokat"

és a szabadságot. Én azt hiszem nem választottam semmit (most utólag úgy gondolom kellet volna, nagyon egyedül vagyok, minden olyan üres és ésszel felfogható, unalmas és mű). Aztán hirteleb felélénkültem, agresszív lettem (még mindig fentről láttam magam), a többiek meg is ilyedtek - láttam a szemükben, bántani akartam mindenkit, úgy éreztem összeesküdtek ellenem. Senkit se bántottam, csendben és gyorsan hazamentünk. Az időt nem érzékeltem, azt hittem több óra telt el pedig csak maximum húsz perc alatt történt. Otthon mé sokáig ültem egy helyben mozdulatlanul, csak bámultam ki a fejemből (ezt a bátyám mondta). Attól a naptól más ember vagyok, másként tekintek a világra. És meg kell mondjam előtte minden szebb volt, varázslatosabb épp ésszel nem meg magyarázható. 19 éves voltam és akkoriban füveztem meg ittam, de soha nem voltam szétcsúszva. Utána pár hétig azt hittem hogy a világot csak álmodom, és hogy a valóság nem más mint egy rémálom, de azóta sem ébredtem fel... Szeretnék hinni valamiben, az ezoterikus dolgokban, hogy van valami épp ésszel meg nem magyarázható, amit én nem látok. Ségítsetek, ha tudtok, kérlek...



2018. febr. 12. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Elaludtál..alvás előtt ne egyél sokat.
2018. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!