Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy, amikor jó...

Miért van az, hogy, amikor jó kedvvel és lelkesen megyek valahova, akkor rossz kedvel jövök el?

Figyelt kérdés

És amikor rossz kedvűen megyek, hogy ,,úgysem lesz jó, rosszul fogom érezni magam", akkor mindig jól alakul.

Ezek általában ilyen összejövetelek, szülinapok.

Ez miért van???

16/l


2018. febr. 24. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az elvárásaid miatt van. Rejtélyesen működik az univerzum, az általad leírt jelenséget én hosszú évekig tapasztaltam. Mindig kicsit a kiszámíthatatlan történik - pontosabban mondva az, amire nem számítasz.


Erre a legjobb megoldás, ha nem támasztasz elvárásokat, azt a hozzáállást kell elsajátítani, hogy lehet rossz is, lehet jó is, te elfogadod, akárhogy is lesz. De tényleg, én így állok hozzá sok mindenhez, főleg, ha valami fontosabb esemény, ami miatt izgulhatok előtte.

2018. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!