Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért olyan rövid ideig...

Miért olyan rövid ideig vagyunk fiatalok?

Figyelt kérdés
Borzasztó hamar 30 éves lesz az ember és azon kapja magát hogy megöregedett és megkezdődik a leépülés.
2018. febr. 24. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért 30 év, normál esetben, még messze van az öregkortól és a leépüléstől.
2018. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor múlik el a gyerekkor? S mikor az ifjúság? S az élet? Észre se venni.

Kétszer leshettem csak meg a pillanatot, mikor a szirom elhagyja helyét s a földre perdül. S tulipán volt mind a két virág és mind a kettő fehér.

S halott-e már a perdülő szirom, ha hullni kezd? vagy akkor hal meg, hogyha földet ér?


(Radnóti Miklós, Ikrek hava - Napló a gyerekkorról, részlet)

2018. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában azt kezdték tolni, hogy a mai 60-asok az új 40-esek. Úgyhogy tessék követni a trendet, mert ezzel a logikával a mai 30-asok az új tizenévesek. És akkor hol van még az öregség?


Különben is, múltkor egy 90-es bácsit láttam súlyzózni. Őt kövesd, ne a banyaszekereseket! Nem kell magad elhagyni, és akkor fitt maradsz.

2018. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe:


"Amikor 7 éves voltam anyukám azt mondta, hogy menj, szerezz magadnak barátokat vagy magányos leszel.


Egy hatalmas világban azt hittük, hogy nagyobbak vagyunk. Egymás határait feszegettük. Gyorsabban tanultunk. 11 évesen dohányzás és részegség, de nem volt sok pénzünk, így nem tehettük.


Amikor még 11 éves voltam, apukám azt mondta, hogy menj, fiam, szerezz magadnak egy feleséget vagy magányos leszel.


Mindig az volt az álmom, hogy hasonlítsak apára, ezért dalokat és történeteket kezdtem el írni. Valamit a dicsőségről, de mindig unalmasnak tűnt nekem, mert csak azokat szerettem akik valaha ismertek.


Amikor 20 éves lettem, elmondták a történetem. A reggeli nap előtt, mikor az élet magányos.


Csak a céljaimat láttam. Nem hittem a kudarcban, mert tudtam, hogy a legkisebb hang is a legerősebb lehet. Voltak barátaim akikkel együtt lógtunk, és ha nem találkozunk, mielőtt elmegyek, remélem majd odafent fogunk.


Hamarosan 30 évesek leszünk, a dalainkat eladjuk. Utaztunk a világ körül és még mindig megyünk.


Még mindig tanulok az életről. A feleségem gyermekkel áldott meg. El tudom nekik énekelni az összes dalom és el tudom nekik mondani az összes történetem. A legtöbb barátom velem van de egyesek még keresik a dicsőséget és valakit hátra kellett hagynom. Testvérem még mindig sajnálom.


Hamarosan 60 éves leszek, apám 61 volt, emlékezz az életre és az életed sokkal jobb lesz. Boldoggá tettem egy embert, mikor levelet írtam neki. Remélem a gyerekem meglátogat párszor egy hónapban.


Hamarosan 60 éves leszek, a világ teljesen hideg lesz körülöttem vagy lesz egy csomó gyermek aki felmelegít. Hamarosan 60 éves leszek....



Egyszer, mikor 7 éves voltam....."

2018. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maradj kellően képzetlen, akkor elkerülöd szellemi öregedést, leépülést (ugyanis nem lesz miből...).

Tested öregedését villamos, vonat, kamion segítségével tudod megakadályozni.

2018. febr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Borzasztó hamar 30 éves lesz az ember" Ebben az esetben ezt a 30 évedet elvesztegetted. Valoszinüleg kár érte!
2018. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:

Megöregedett? Leépülés? 30 évesen? Akkor valami a gondolkodásoddal nem stimmel szerintem.

Én jobban érzem magam, mint valaha. Érettebbnek, teljesebbnek, boldogabbnak. És közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz. És az az érzésem, hogy ez a dolog még intenzívebb lesz az idő előrehaladtával.

2018. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!