Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A házamban furcsa dolgok...

Evelin** kérdése:

A házamban furcsa dolgok történnek és nem csak én veszem észre ezeket, szóval az lenne a kérdéssem hogy lehetséges e hogy van valami a házamban ami nem "e világi"? És ha igen mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bolondot csinálni magamból de kicsit már kezdek félni itthon. A két nővéremmel és a gyerekeikkel lakok egy házban és nekem is van egy fiam, esténként rendszeresen lépeseket hallunk, az egyik nővérem fia azt állítja hogy a falon egy férfi alakját látja. A másik nővérem fia azt állítja hogy egy bácsi van mellete aki ideges mert nem adunk neki inni, az is előfordult hogy az asztalnál üllt majd "megfogta" a bácsi kezét és bement a szobába. Történtek még furcsa dolgok de nem szeretném mindet leírni, csak válaszokat szeretnék anélkül hogy kigúnyolnának.

#szellem #félelem #halott #paranormáis
2018. márc. 1. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Már hogy ne lehetne nem "evilági"....

A kérdés az, hogy kitüntetve érzed-e magatokat és még több ilyen élményt szeretnél vagy ellenkezőleg ?

Ha ez utóbbi, akkor keress egy Bibliát és kezd el olvasni az evangéliumoknál. Aztán arrafelé, megleled a megoldást.

2018. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Léteznek ilyen dolgok, viszont én ezt máshogy közelíteném meg. Nem ismerjük még a világnak ezen részét, valószínűleg csak esetenként, a véletlen folytán érzékeljük a világ általunk amúgy nem érzékelhető részét, és ilyenkor tapasztalunk különös, furcsa dolgokat, élményeket. Tenni ellene nem hinném, hogy tudsz lévén, hogy ráhatásod nincs az ilyen "természetfeletti" eseményekre azért amit az imént írtam. Csak remélheted, hogy egyszer elmúlik mindez, legalábbis szerintem.
2018. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
A zajok származhatnak rágcsálóktól is. A gyerekeknek meg hiányzik az apjuk. (azt lehet következtetni a leírásodból, hogy nem élnek együtt a nővéreid a férjükkel.)
2018. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves gyerekek?
2018. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%

Megoldás lehet még ha konzultátok egy pappal.

Megkéritek hogy szentelje/áldja meg az otthonotokat.

Hallottam már esetről hogy ez segített.

2018. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%

Kovács Magyar Andrást is érdemes lehet felkeresni.

Ő többek között táltos is, konyít v.mennyit a szellemvilághoz. Az egyik műsorában azt fejtegette

ha az elhunyt szelleme 48 napon belül nem lép át a túlvilágra, akkor itt marad közöttünk. Ez esetben

egy táltos tud neki segíteni hogy megtalálja az utat.

Nem tudodm mennyire hiteles mindez, mg nem volt dolgom

az úriemberrel.

2018. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%

Vannak ilyenek.

Ilyenkor kell keresni egy megfelelő szakembert, aki át tudja segíteni a túlvilágra az itt ragadt lelket. És utána nem árt megfelelő tértisztítást végeztetetni, szintén szakemberrel.

Nézz utána a dolgoknak, és vigyázz mert vannak sajnos kontárok is bőven.

2018. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hallottam lépéseket a falakból, a padlásról. Egy hét után megelégeltem és béléscsövet fűztem a kéménybe. A következő éjszaka már nyugisan tudtunk aludni.

Aki nem tudja elképzelni, hogy a kémény belső vakolata, mikor zuhan lefelé, itt ott eléri a kémény falát, és mintha nehéz lábak bakancsban trappolnának keresztül a szobán, pl egy kisgyermek, nos az ijedtségtől még képeket is láthat, sőt érzései is lehetnek. De ettől még nem lesz skizofrén.

2018. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tobbieknek igazuk van valakit kell hivni aki ert hozza es vissza tuddja kuldeni, mar enis hallottam lepeseket este es mas dolgok is tortentek mar...
2018. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!