Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene az a boszorkányság?

Mi a fene az a boszorkányság?

Figyelt kérdés

Az eggyik barom ezt mondja a másik azt! Én woodoo vallású vagyok és ha jól tudom akkor bokor. Ezek szerint valami idióta matematikus aki unatkozik és wikkát olvas de egy kib....ott átkot nem mer szórni, mert jajj a karmám megsérül már boszorkány? Hogy van ez?


Hülyék is beszólhatnak nyugottan legalább nő a kommentek száma és többen néznek fel :)



2018. márc. 2. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, én már alapból a kérdést se értettem. Szia.
2018. márc. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%

A wicca tényleg összeköthetö a boszorkánysággal (tehát varázsolnak a boszorkányok meg ilyenek)

Átkot inkább nem érdemes szórni, mert visszacsaphat az egész rád.

Ja, és kérlek, gyakorolj egy kis fogalmazást otthon, hogy meg tudjuk érteni, mit is akarsz.

2018. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Boszorkányság az, amikor valaki egy nagy üst mellett főzőcskél és bele rak mindenfélét. Denevér szárnyat meg béka combot birka agyvelőt meg ilyesmi. Aztán, ha valaki meg zavarja őket békvá vagy valami más csúfságá varázsolja. Aki átkozdik másnak rosszat kíván nem boszorkány csak rosszindulatú keserű velejéig romlott.
2018. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!