Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmodom és valóra válik....

Álmodom és valóra válik. Hogyan vagy miért?

Figyelt kérdés

Tehát elsőnek kezdem azzal hogy nem tudtam ez milyen kategóriába tartozik.


Régen azt álmodtam hogy nagyobbik bátyám barátnője terhes lesz később 2-3 hónap múlva terhes lett és kislánya lett.

Tavaly nyár körül is azt álmodtam csak most azt hogy kisebbik bátyám barátnője lesz terhes és tegnap mondták hogy terhes.

Valaki tugya az okát hogy mégis miért álmodtam ezt és valóra vált?

Köszönöm a normális válalszokat :) 17/L



2018. márc. 15. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem igazán konkrét "álom megtörténés" ezért lehet puszta véletlen is.
2018. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
Nos, tudományos válasz nincs a kérdésedre, de velem is történt már hasonló. Van egy álmoskönyvem ami az álmok jelentését mondja el nekünk. Sokszor elolvasom és a jelentése igaznak bizonyult. De mint mondtam tudományos magyarázat nincs rá.
2018. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. :) Köszönöm a válaszokat. :)
2018. márc. 15. 10:35
 4/5 jos80 válasza:
Szerintem hallottad,vagy beszéltetek a témáról azert almodtad...az önbeteljesítő álmok mas kategoria...
2018. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hallotam és nem is beszélték. Még ők se akartak még babát csak hát még is lett.
2018. márc. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!