Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány. Szerelem...

Tetszik egy lány. Szerelem mágia? Komolyan tetszik ha valamit tudtok nagyon jó lenne.

Figyelt kérdés
19/F vagyok persze a lány 20 éves. 2 éve keresek lányt de még senkise fogot meg így szingli voltam kettő évig. most nem rég találkoztam vele és hát. bele vagyok zavarodva, lehet hogy szerelem ha nem is első látásra de másodikra igen. és annyira nagyon tetszik hogy én úgy érzem muszáj valahogy felkeltenem az érdeklődését még jobban. valaki még ha hüölyeségnek is hangzik vagy látszik valami spirituális mágiáról nem tud? én olvastam párat egyet csinálok is pár napja de nem vagyok benne biztos mert nem szabály szerint csinálom hanem ahogy én találtam ki.
2018. márc. 26. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

A comedy central-os videó jut rólad eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=Zy71B5Epu-E

2018. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csiribí csiribú pippancs,

azonnal le pippants!


:D


Ezt hangosan kell kimondani a lány előtt de szólok ez fekete mágia és visszaüt.


XDDD

2018. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gyáva kukac vagy! félsz a visszautasítástól ezért megpróbálod cheat kóddal.

De nem úgy működik.

Hanem úgy hogy férfias férfi vagy aki nem beszari.


"kulcs a nőkhöz" a könyv címe, de valójában a férfiasság kulcsa van benne.

Na ez a nagy mágia!

2018. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A lánynak már rég elárultam. Férfiasan szerintem . De neki más tetszik. De ő a hattersztori miatt nem hiszem hogy jó lenne neki meg annak a pasinak se tetszik. Szóval tudom tiszteletben kéne tartanom de igazabol nekem már egy tisztességes randi is tetszene ahol megismernenk egymást rendesebben ő is engem és én is őt. És ha azután is azzal az emberrel akar lenni akkor elfogadnam.
2018. márc. 27. 00:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd az ezoterikus hülyeséget.Hódítsd meg,ha nem megy hagyni kell,lesz másik.Később csalódva lehet,hogy a tied lesz,de addigra lehet már neked nem fog kelleni.

Ezt a gyakorlat mondja,hidd el.

2018. márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért kell folyton mágiához fordulni...

Tetszik?

MONDD EL NEKI!

Neki nem tetszel?

TARTSD TISZTELETBEN! LÉP TOVÁBB!

Nem megy???

AZ IDŐ MEGOLDJA!

Komolyan.... a MÁGIA NEM ERRE VALÓ! Fogjátok már fel!

Ha nagyon nehéz, egy kvantum fizika könyvvel verem a fejedbe. :)

Szerinted így, szerinted úgy, NEKI IS VAN VÁLASZTÁSA ÉS DÖNTÉSE, hagyd rá!

Ha szeretsz valakit, tiszteletben tartod a döntését és elfogadod olyannak amilyen, nem pedig szerintem... akkor az már nem tiszta szerelem.

Komolyan, a mágia totál másra való, totál más az alapja, semmi köze annak amit a nagy érdemű valaha erről olvasott vagy tud. Jobb is így!

2018. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben a döntését és keress mást. Te sem akarnád, ha olyan dologra kényszerítenének, amit nem akarsz.
2018. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl azon, hogy szerintem, marhaság az ilyesmi, miért lenne jó, ha mágiával elérnéd, hogy érdekeld? Szerinted az szerelem lenne?
2018. márc. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!