Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet valamivel előidézni,...

Lehet valamivel előidézni, hogy rémálmom legyen?

Figyelt kérdés

Na ez furcsa lesz...

A lényeg az, hogy legtöbbször, amikor rémálmom lesz, egy kronológiai sorrend szerint történő zombiapokalipszisben találom magam. Ott a kezdetek óta eltelt néhány év, de nem úgy, hogy egyik percben 12, a másikban pedig 16 vagyok, hanem tényleg úgy haladok, mintha a valóságban lennék. Anno amikor elkezdődött, az első álmomban végig a kezdet volt, ahogy kitört, aztán követte a következő 3 vagy 4 álmom. Jelentős személyiség átalakulás érezhető/látható. Ráadásul porszemre pontosan részletgazdagon, és ez még jóval azelőtt kezdődött, hogy egyáltalán megcsinálták a TWD-et, szóval ne fogja senki arra. De ebbe nem megyek most bele, mert senkit nem érdekel. Ha meg nem a zombikról álmodok rémeket, akkor másról, szintén részletgazdagon.


Szeretnék valamit kideríteni, ami jó hülyén hangzik, mert igazából magam sem tudom mi az pontosan.


A horrorfilmek nem válnak be, csak azt érném el, hogy lenne alvás előtt min gondolkoznom. Esetleg valamilyen inni-ennivaló? Senki ne ítéljen el amiért szeretném a megszokott rémálmomat látni. Akinek nem tetszik, nem ért velem egyet, elfogadom, csak kérem, ne adjon bunkón hangot ennek, mert én sem szoktam más kérdésénél azt tenni.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2018. márc. 30. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

menjél csajozni/pasizni, ne ilyen hülyeségekkel foglalkozz

aztán amikor a csajod/pasid lelép,te meg full szerelmes leszel be, na az lesz ám az igazi rémálom

2018. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvassál Agatha Christie-regényeket.
2018. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél este későn és nehezet.
2018. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lux morulus ***** válasza:
keress rá az irányított álom technikára
2018. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az is növeli a rémálmok esélyét, ha melegben alszol. Meg az, ha sokat eszel alvás előtt, de azt már írták előttem. Szóval lefekvés előtt egyél bőségesen és takarózz be jól :D
2018. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!