Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halálfélelmem van, mit tegyek?

Halálfélelmem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a gondolat,h egyszer meghalok...nagyon megrémiszt. Félek már eleve az öregedéstől is...

Ahogy nézem embereket,mindenki boldog,eszébe se jut ilyen élvezi életet én meg...csak aggódok. És sírhatnékom van...

A napokban is folyton ez járt fejembe,mit tegyek,h ne jusson ez folyton eszembe?

Azért is kérdem,mert nagyon fiatal vagyok és nem szabadna erre gondolnom...14/L



2018. ápr. 3. 19:19
1 2
 1/12 Mádár0218 válasza:
90%

Egyszer mindenki meghal, vagy előbb vagy utóbb, felesleges ezen rágódni, mert boldogtalan leszel és elviszi az idődet.


Élvezi ki az életet amíg élsz, lesznek rossz és lesznek jó pillanatok, de felesleges foglalkozni a halállal majd egyszer eljön.

2018. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Túl sok szabad időd lehet, ha ilyeneken elmerengeni van időd.
2018. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Én is, míg éltem folyton ezen agyaltam. Aztán meghaltam és békében nyugszom.
2018. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, segít elterelni a gondolatokat.
2018. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Carpe diem!
2018. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tanulj inkább!
2018. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A halál az életnek csak egy pillanata, az aggódás úgyse változtat semmin, fogadd el hogy egyszer vége lesz, ennyi. Fölösleges leélni egy életet úgy, hogy folyamatosan azon izgulsz hogy mi lesz, hogy lesz.

Persze tudom hogy mondani könnyű, én is átestem ezen, szó szerint pánikrohamaim voltak a halál gondolatától. Aztán elmúltak. Azóta máshogy fogom fel, ha eszembe jut hogy valaki meghal, arra gondolok hogy reinkarnálódott és lehet hogy még jobb élete lesz, mint volt:D

2018. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Fogadd el, hogy ez ellen nem tudsz mit tenni és inkább élvezd az életet, amíg tart.
2018. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha Pesten, Debrecenben vagy Pécsett élsz...


... keresd fel a helyi krisnás közösséget, minden hétvégén van nyílt programjuk, és hallgasd meg az előadásaikat a védikus tanokról.


Meg fogod érteni, miért mondják Indiában, hogy a halál olyan, mint a tigris. Aki nem ismeri, retteg tőle, hogy nyakon ragadja és elhurcolja. De aki igen, az tudja, hogy csak gyengéden felemel, mert a kölyke vagy, és biztonságos helyre visz.


Mellesleg a krisnások igen jól is főznek. Igen, a templomi program része a kaja is. Most nem tudom, mennyit kell bedobni, mert rég voltam, de olyan 1000 forint körül számíts, és igen, jól fogsz lakni.

2018. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Amikor jön a gyomrodba az a fos érzés, ne kezdj el hirtelen másra gondolni. Hagyd, hogy végigmenjen. Nem lesz kellemes az elején, de ha sikerül végigutaznod rajta, soha többé nem fog előjönni. :)
2018. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!