Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akarok haza menni? És...

Miért akarok haza menni? És hová? Miért érzem a honvágyat ha otthon vagyok?

Figyelt kérdés

Gyakran érzem azt az érzést hogy nem vagyok otthon, és haza akarok menni. Csak érzem hogy haza akarok menni, aztán elgondolkozom és rájövök hogy hiszen itthon vagyok, de mégis ott az érzés folyamatosan, hogy haza akarok menni, de nem tudom hogy hol van az a "haza". Olyan mintha nagyon erős honvágyam lenne. De honvágyam csak akkor lehet ha távol vagyok az otthonomtól. És nem értem. Szerintetek ez miért van? van még valaki így ezzel? És tudja valaki a választ?

Köszönöm a válaszokat!

23/F



2018. ápr. 12. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Valójában egy Amerikában élő kaktusz vagy, csak véletlenül rossz testbe születtél. Biztosan ez az oka, mert kétszeri is ezt mondta a kártya.
2018. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kisiskolás 7 éves koromban éreztem ezt szóltam anyának erről aki hülyének nézett
2018. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy Sliders vagy, még nem vagy otthon.
2018. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez valami újjászületéses téma akar lenni? :DDD

Ez nagyon durva. Szerintem itt valami belülről fakadó (lélekbeli) probléma van; vagy pedig szimplán csatlakozom a kaktuszos válaszolóhoz.

2018. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valójában az önvalót keresed... Az az egyetlen igazi otthonod. Azt pedig magadban kell megtalálnod, és igen, eltávolodtál tőle, ebből ered az érzésed. Az eltávolodtál tőle, annyit jelent, hogy megfeledkeztél róla, folyamatosan gondolatokkal azonosulsz, ezért elfelejtetted milyen a volt a gondolotoknak csupán tanújának lenni...
2018. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Home is where the heart is.-Azaz ott van az otthonod, ahol a szíved .Nem lehet hogy hiányzik valami, valaki?
2018. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Haza akartam, hazajutni végül,

ahogy megjött ő is a Bibliában.

Irtóztató árnyam az udvaron.

Törődött csönd, öreg szülők a házban.

S már jönnek is, már hívnak is, szegények

már sírnak is, ölelnek botladozva.

Visszafogad az ősi rend.

Kikönyöklök a szeles csillagokra –


[link]

2018. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha esetleg létezik reinkarnáció, talán az adhat rá magyarázatot.
2018. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, nekem unokaöcsém volt így, amikor kint járt Németországban: egy kisvárosban, egyszerűen olyan érzés tört rá, hogy "hazaért". Pedig soha nem hitt a reinkarnációban. Nincs mindenre magyarázat.
2018. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!