Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Idei év az emberiség vége...

Idei év az emberiség vége lehet? És a biblia szerint miért van az, hogy, ha Isten lejön közénk, földi pokol lesz, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Azt hallottam egy mágustól ,hogy az idei év a 3mas számok éve, és sehogyse tudja lehúzni a 3mas számot. Valamint egyik barátnőm (akinek a nagymamája a vallási illetve spirituális dolgokkal foglalkozik) mesélte még pár hónapja, hogy az álmába látta az ördögöt (vagy nagyon hasonló lényt) és a stopperórája a 3mas számon volt

Nekem pedig kb 1 fél éve volt egy álmom a halott nagypapámmal, hogy azt mondta, hogy soha többet nem fogom látni és erre felkeltem kereken hajnal 3kor (erre azért is emlékszek, mert akkor rögtön a barátnőmet felhívtam ezzel)



2018. ápr. 15. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
igen, ha mégsem, akkor a következő és így tovább
2018. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Az emberiség már rég elindult a vége felé, és mióta az internetnek hála a legostobábbak is hallathatják a hülyeségeiket, nyilvánvaló, hogy az emberiséget veszélyeztető legveszélyesebb betegség az össznépi elhülyülés. Mert sajnos a hülyeség bizonyos szinten túl mérgez, fertőz, és mindig van célközönsége.
2018. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ezotéria kategória és nem vallás...
2018. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
34%

Isten vagyis Jézus lejövetele elött lesz pokol, a fenevad vagyis az abtikrisztus 7 éves időszaka alatt, de Jézus enne fog véget vetni Jézus fogja elhozni a jót!


Hogy ez mikor lesz csak az Úr tudja, aki időpontot mond arra nem szabad hallgatni mert ember nem tudja az időt!

2018. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már 2012-ben vége lett az emberiségnek és azelőtt is kész pokol volt az élet. 2012 óta a Föld a majmok bolygója.
2018. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Ja, nem lenne rossz, ha végre bejönne, mindig csak ígérgetik, aztán sehol semmi.
2018. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Minden évre "be van ütemezve" pár világvége, miért ne lehetne, hogy idén bejön? Ha mégsem, akkor majd jövőre. Ha mégsem, akkor majd...
2018. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de itt nem arra a vilégvégére gondoltam amire mindenki gondol, hogy becsapódik egy aszteroida stb stb hanem az antikrisztus lejövetelére
2018. ápr. 16. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:
És szerinted honnan jön le az Antikrisztus?
2018. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Jól mondta a mágus, hiszen biztos és megbízható forrásból tudom, hogy e hó 23.-án eljő a világvége.

Ha ragaszkodsz az Antikrisztus eljöveteléhez, akkor az pár nappal előtte megtörténhet.

Forrás:

Április 23-án megint itt a világvége: eljön a bibliai armageddon

[link]

2018. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!