Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon mivel állok szemben?

Vajon mivel állok szemben?

Figyelt kérdés
Mostanában elég furcsa dolgok történnek velem, természet feletti jelenségeket észlelek a házban. Aminek nem kéne ujdonságnak lennie számomra, hiszen amióta csak az eszem tudom, mindig történtek furcsa dolgok a házunkban, viszont én saját szemmel sosem tapasztaltam egészen mostanáig. Előbb nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet, de annyi minden történt ami mellett már nem tudok csak úgy elmenni. Fény villanások a szobában, csak egy másodpercre, kristály tiszta fehér fény. Furcsa zajok, mintha ajtó nyilna és csukódna. Besüpped mellettem az ágy mintha oda ült volna valaki mellém, és nem látsz senkit. Ezek a dolgok többnyire éjjel történtek. Szóval elkönyveltem magamban hogy biztosan csak álmodtam vagy olyan fáradt voltam hogy ezeket csak képzeltem. Viszont amikor majdnem az ajtó után szálltam, na akkor igazán beparáztam. Annyi történt, hogy éjjel közepén megyek ki wc-re nyitom ki a szobám ajtaját az meg szó szerint vissza csapódik olyan erővel hogy majdem neki ütköztem én is. (nem volt huzat, minden ajtó ablak csukva volt) Eltünnek tárgyak amik többnyire soha nem kerülnek elő, vagy talán csak hosszú idő elteltével bukkan fel valahol a lakásban. Pl, egy fénykép, egy nagyformátu füzet méretével egyező fénykép, ami ráadásul rólam készült. Villog a lápa ( oké itt még gondolatjuk hogy ez csak az áram erőssége miatt van. ) ez amúgy idáig csak egyszer fordult elő, viszont ugyanabban a pillanatban hogy a lámpa vissza kapcsolt csak egy másodpercre törölköző sarka a levegőben állt aztán vissza hullott. Van egy kislány is, egy szőke kislány 8 és 10 év körülinek tippelem, ő idáig csak egyszer jelent meg, csak úgy bent áltt a folyosó közepén. Ami a legfurcsább hogy a legtöbb ilyen dolog az én szobámban történik. Kezdek félni. Nem hiszem, hogy bárki tudna segíteni, de ha mégis, nagyon hálás lennék.

2018. ápr. 22. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, mivel állsz szemben, és segíteni sem tudok, de talán az is valamiféle segítség, ha elmondom, hogy ismeretségi körömben is előfordult már ilyen, vagy hasonló dolog. Ők is "szellemirtó" vagy "ördögűző" segítségéért folyamodtak, azonban az általuk megkeresett személy kilétét, vagy elérhetőségét nem ismerem. Ráadásul, akivel az egész dolog történt, ő egy országosan elismert élsportoló, és nem gondolnám, hogy ő ilyeneket fantáziált volna.
2018. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A saját gondolataiddal és hiteddel van dolgod és amíg a hatása alatt vagy ennek addig minden történésnek nyomós félelmet okozó jelentést fogsz adni. Felesleges ugyanis azért látod így ezt az egészet mert így fogadtad el látni. Hidd el hogy nincs semmiféle természetfeletti jelenség és nem lesz.
2018. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak túl élénk a fantáziád és az játszik veled. Legalábbis remélem.
2018. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!