Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki azért...

Van olyan, hogy valaki azért nem képes meghalni, mert még vannak feladatai az életben, amiket egy felsőbb lény bízott rá?

Figyelt kérdés

Önmérgezés, Érelvágás, Önleszúrás, Önfelakasztás - semmibe sem haltam bele :-/

Lehet, hogy csak szórakoznak velem? Hogy még többet szenvedjek, amíg TELJESEN bele nem őrülök??! Vagy tényleg lenne bármi értelme az életemnek? Ezt csak akkor fogadom el, ha a boldogság az... ha egyszer boldog lehetek...



2018. ápr. 24. 05:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző életeidben valami igen nagy gubancot csinálhattál, hogy Karmád az, hogy életúntságod ellenére élni kényszerülj.

.

"Önmérgezés, Érelvágás, Önleszúrás, Önfelakasztás - semmibe sem haltam bele :-/ "

Nos ezek után kénytelen vagyok azt mondani, nem is igazán akartál meghalni.

Kevés volt a méreganyagod?

Hajszáleret vágtál el?

Megszúrtad ujjad hegyét?

Derekadra kötötted a kötelet?

.

"Vagy tényleg lenne bármi értelme az életemnek?"

Igen.

Elmúlt életeid tettei arr itéltek, hogy javíts Karmádon, ne menekülhess a halálba, hiszen azzal csak rontanál helyzeteden.

2018. ápr. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

azért vedd már észre, hogy van ebben humor is .. mint az a megtörtént eset az abszolút szerencsétlen emberrel, aki a sínre feküdt, de a mellette levő sínen robogott el a vonat.

Játék az élet, humor nélkül nem lehet kibírni. És mi szerinted a "boldogság" És ha boldog vagy, meddig tart az az állapot? utána visszaemlékezni még boldogság?

Vagy nem a teljes tiszta jelenlét a boldogság? Hogy vagyok, hogy figyelhetek, hogy megismerhetek és hogy kifejezhetem a megismerést?

2018. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Van hát. Ennél egyértelműbben már nem tudja a képedbe tolni az univerzum, hogy ne kapálózz, hanem kezdj magaddal valamit.

Miért akartál öngyilkos lenni? Miért szenvedsz?

2018. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 szenes43 ***** válasza:
100%
A boldogság relatív állapot vagy fogalom.Voltam egy hétig a kórházban a kardiológián. 6 ágyas szobában 3 ágy "felszabadult" amíg ott voltam. Képzeljétek el én boldog voltam mikor hazajöhettem. Ha a kérdező felkötné a nyakánál fogva magát és fulladozna,bizonyára boldog lenne ha valaki levágná. Tudom magamról mert a sürgősségin lélegeztető gépről kerültem a kórterembe.
2018. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan, hogy valaki azért nem képes meghalni, mert még vannak

feladatai az életben, amiket egy felsőbb lény bízott rá?"


Igen, de ne tedd próbára az égieket.


"Lehet, hogy csak szórakoznak velem? Hogy még többet szenvedjek,"


Nem, az élet nem szórakozás.


"...amíg TELJESEN bele nem őrülök??!"


Ki tudja. Az őrület is hozhat újdonságot.


"Vagy tényleg lenne bármi értelme az életemnek?"

Ki tudja, eddig kaptál újabb esélyt. Lehet stratégiák kellene váltanod.


"Ezt csak akkor fogadom el, ha a boldogság az... ha egyszer boldog lehetek..."


Ha vágysz a boldogságra az jó. Találd meg mitől szenvedsz. Harcolhatsz is, el is futhatsz, vagy tovább tűrsz.

2018. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy kretén. Feladatod van. Az utóbbi 1 hónapban, több mint tízszer haltam meg majdnem. Centiken, és vagy tized/század másodperceken múltak, hogy élek vagy halok.

Ha egyértelműen van még feladatod, miért szívatod magad.

Nem.létezik valódi szenvedés. Segíteni akarunk neked, nincs móka, hogy szenvedj. Te választod a szenvedést...

2018. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Dubitus:

több dobozni antidepresszánst, altatót, fájdalomcsillapító t vettem be

csuklómat

szíven akartam szúrni magam, de nem sikerült a megfelelő helyen

nyakamra kötöttem természetesen


Mégis hogyan javíthatnék a karmámon?

2018. ápr. 24. 11:31
 8/20 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki a halálos dózis 5-10szeresét vette be 3 különböző bogyóból.

Avagy 15-30szoros halálos dózis.

De ha nagy feladatod van, akkor ezek is csak leckék, de életben kell maradj.


Önmagadhiloz való közeledéssel.

Tanuld meg istent, a valóságot, ismerd meg önmagad, értsd meg, miért csak az abszolút tökéletesség az egyetlen követendő út, stb. Tanulj. Tanuld meg szomorúságod s egyéb betegségeidet, hiányosságaidat.

2018. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
vagy akár boldog is lehetnél.
2018. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bölcs embertől hallottam:Jajj annak akinek küldetése van!

Felsőbb lényeknek mindegy mikor töltöd be földi pályafutásod (életeid) célját.

Szerintem ami számít nekik, azt nem bízzák "alsóbb lényre". Amit rádbíznak az neked számít. Az TE vagy!

Ezekből kifolyólag nem szórakoznak, nem szivatnak. Amit annak érzel az saját magad következménye.

Ez elöl, saját magad elöl nem menekülhetsz a halálba sem. Azzal is csak halogatod ami a feladatod. Ha halogatod csupán tovább fogsz szenvedni.

2018. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!