Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízisnek vannak...

Alvásparalízisnek vannak látható jelei?

Figyelt kérdés

Úgy értem pl.látom e az alvó páromon, vagy ő látja e rajtam mikor ez történik.

Azért vetődött fel bennem ez a kérdés mert eszembe jutott, lehet e csecsemőnek alvásparalízise?Mivel még nem tud róla beszámolni nem tudja elmondani én láthatom? Mivel nekem nagyon sokszoe volt tudom milyen szörnyű tud lenni egy ilyen élmény.Eszembe jutott, hogy mikor egy csecsemő nagyon sírva de az az igazi keserves sírással kel nem lehet, hogy ilyet él át?Mit gondoltok?



2018. ápr. 27. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, hogy rajtad kívül, aki átélni másnak is feltűnő jelenség lenne. A csecsemőknek is lehetnek alvásparalízisei csak nem tudnak róla beszámolni. Mellesleg a narkolepsziásoknál is igen gyakori. Ha valakinél többször is előfordul forduljon a kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez.
2018. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...átéli*
2018. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 flying whale ***** válasza:
Van egy jóbarátom akinek időnként van alvásparalízise, és a felesége észre szokta venni.
2018. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyálas párna pisis lepedő.
2018. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki számít rá és figyeli például az alvótársát, vagy gyerekét, még akkor sem könnyű észrevenni, hiszen azért nem mindennapos és csak pár percig tart az egész.
2018. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!