Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet megszálltak?

Lehet megszálltak?

Figyelt kérdés

Mindig próbálok helyesen cselekedni, törekedni a jóra. Próbálom jézus tanításait ( nem nem a bibliát) követni. Jézus tanulságait, amiben a szeretetrol és egyéb fontos dologrol beszél. Nem vagyok keresztény, viszont elismerem, hogy jézus egy nagyon bölcs ember volt. Aki valamiféle buddhista sámán volt szerintem. Nem érdekelnek a keresztények sem más véleményei a hitemről... Budhista tanításokat is tanulmányozom, ezotéria, parapszichologia stb...

Vannak tapasztalásaim ezekkel kapcsolatban.


A kérdésem a következő. Álmomban azzal viccelődtem hogy hívom Orbán démonjait hogy engem szálljanak meg ne őt.


Arra keltem, hogy mintha egy ütés érte volna a hátam, és bezsibadt. Mindha egy energia belémfolyt volna. Aztán, felpattantam, és realizáltam a dolgokat majd istenhez imátkozva felkaptam a zsoltárokat. ( az az egyetlenszöveg amiben hiszek)


Aztán a jeleni pánikbol átgondoltam, letettem a bibliát és leültem. Egyedul voltam.


Átgondoltam, hogy bár Nagyon tisztának gondolom magam, a (lelkem) De a démonok nem szallnának ki belőle! Hisz ezzel nagyon nagy hatalom van a kezukbe. Hogy vagy 10 démon irányitja egesz magyarországot. És a hatalomért nem szálnának ki belőle. De akkor mi volt az az elmény? Lehet hogy más meghallotta? Mármint ha egy démont hívok, meghallják mind! Gondolom... vagy legalább is a vezetőjük. És kuld másik demont. Ezekután átgondoltam, hogy akinek a szíve tiszta fény, azt nem nyelheti el csak ugy a sötétség, mivel isten, ( igen hiszek benne!!!) Nem hagyná, hogy elvesszek. Talán angyalok védtek meg? Vagy az aurám volt túl erős hogy áttörjön a démon? Az utobbit nem hiszem! Csak tudatosan vagyok képes ilyesmire. Azt sem minden démonnál, ( vagyis nem tudom, nem találkoztam meg minddel. Viszont meggyőződésem, hogy sátán ellen esélyem sem lenne.xD akár mennyire legyen nagy a hitem, ha nem vagyok elég erős mentálisan, nem vagyok elég tiszta, nincs elég szellemi erőm, azaz meg sem közelíti satánét, ezért megfogna és a falhozbaszna seperc alatt es ennyi volt a nagy hősködés, vagy belém csapna a villám, vagy stb.. De persze vannak lények amelyek segítenek, angyalok stb.. De ahoz már tényleg isten ereje kell, hogy ellene kiálljak fizikai sikon, és egyáltalán túléljem. Asztrál síkon, sok dologgal volt már dolgom, kissebb nagyobb sikerrel , de fizikai sikon csak védeni tudom magam..


A kérdés. Mi történhetett?


Ez már tobb honapja tortent, vártam már hogy felbukkanjon valami tunet, vagy valami. Nem is fog lankadni a figyelme, amennyire ez lehetséges.


CSAK AZ VÁLASZOLJON AKI UGY GONDOLJA HOGY VAN ELÉG TUDÁSA HOGY BELESZOLJON!



2018. máj. 1. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Távszelleműzőként igenis van beleszólásom. És szerintem lehet.
2018. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja igen! Berögzült es/vagy képmutató keresztények, meg Divatsátánisták ne írjanak , mert undorodom tőlük. Nem bántásként. Őszintén. Undorító. Na meg a tudományos dolgok. Mivel nem találtam tudományos magyarázatot a fura tapasztalásra. És nem. Nem vagyok skizofrén, sem személyisegzavaros,sem elmebeteg. Csupán koromhoz képest tapasztalt. Köszi.
2018. máj. 1. 14:24
 3/20 A kérdező kommentje:
Írjatok privátot kérlek!
2018. máj. 1. 14:24
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha akartok.
2018. máj. 1. 14:25
 5/20 A kérdező kommentje:
Na de mi törtenhetett? Egyébként a szellemeket nem üzni kell ha jol tudom, csupán valamiert itt maradtak, és fel kell szabaditani, de lehet te jobban tudod.
2018. máj. 1. 14:26
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor jó, mert én nem vagyok se Berögzült es/vagy képmutató keresztények, meg Divatsátánisták, úgyhogy szívesen a válaszomat.
2018. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Téged láttalak ma a válladon egy ilyen feliratú vászon szatyorral ? : soros is my sugar daddy.
2018. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez humoros volt ezért nem is törlöm. Ertekelem a humort, de ez egyaltalán nem vicc.
2018. máj. 1. 14:30
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen. Tisztában vagyok vele, hogy kevés hiteles valasz fog jönni. De hiszem hogy idevezérli a sors, vagy Isten, a karma nevezzük akárminek. Azt az embert akitől választ kapok majd! És ha van valami gondolatotok ami hulyesegnek hangzik de idetartozik, akkor azt is irjatok le! Sokmindenre kepes az elme, és lehet rajtad keresztül kapom meg a választ! Ugyhogy bátran írj!
2018. máj. 1. 14:35
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Én mentettelek meg, mert szeretem a naiv együgyű lelkeket. Ha arra kerül a sor, halálod napján elviszlek a másvilágra, viszont, ha meg szállnak automatikusan a Pokolra jutsz én pedig nem kapok borravalót a szállításért. Mellesleg az üzletnek is annyi lenne, ha hagynám ezeknek a piacáknak elvenni a munkámat.
2018. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!