Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudunk kapcsolatba...

Hogyan tudunk kapcsolatba lépni párhuzamos univerzumbeli önmagunkkal?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Építs egy átjárót a két Univerzum között és hívd meg a párhuzamos énedet játszani hozzátok.
2018. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát,hogy önszántadból csináld, szerintem ahhoz eléggé magas tudatszinten kéne lenni; és akkor már tudnád magadtól is. De egyébként tényleg brutál magas tudatszinten kéne lenni hozzá; ami így, földi körülmények között, eléggé nehezen elérhető. Talán pl Buddha tudhatott ilyet; de lehet, hogy ő meg nem foglalkozott ilyesmivel; de valaki mesélt valami történetet; hogy istenekhez fölment , hogy "Mit csináltatok ti az én embertestvéreimmel?" És akkor mondta, hogy elmond nekik mindent, de azt nem akarták, akkor úgy egyeztek meg Buddha és az istenek, hogy elmondhatja, de nem konkrétan, hanem csak burkoltan fogalmazva, utalásokkal.
2018. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 Aha... Azért ugye vágod, hogy egy másik Univerzumról beszélünk? Elmélkedéstől eggyé válhatsz az Univerzummal meg minden, de a szomszédos Univerzumhoz semmi közöd! Azzal nem tudsz eggyé válni, mert akkor a szomszédban kéne laknod, ott kéne élősködnöd a nyakunkon. Szó nélkül benyúlnod a hűtőbe, mint a mi szomszédaink.
2018. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a szomszédos univerzumokban a felebarát?

Egyik feled itt, a másik ott?

Különben hogyan lehetne 'önmagad' egyszerre két helyen, ugyanabban az időben?

2018. máj. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Nyammogi ***** válasza:
100%
Pár feles után szerintem bármilyen egyéb lépés nélkül is kapcsolatba kerülhetsz vele.
2018. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevezzük inkább létsíkoknak, van egy anyagi, egy szellemi és egy köztes hely ami szintén szellemi, de még tudatlanságban élő szellemi létsík. A valóság létsíkja a tudatos szellemi létsík, innen vizsgálódva azt tapasztaljuk hogy az anyagi világ egy változó múlandó világ és egy halandó testben időzünk szellemi lényként, az anyagi világban ennek nem vagyunk tudatában, annyira leköt az anyagi világ megtapasztalása, hogy az általa kiváltott érzésekkel és gondolatokkal azonosulva élünk, nem vagyunk tudatában annak hogy aki a jelen pillanatot megtapasztalja pillanatról pillanatra azok vagyunk mi, az a szellemi lényünk, aki pedig a tapasztaltak alapján reagál az az elme, az elme hatékony részünk a tapasztaláshoz és tanuláshoz, de mi ezzel azonosúlva élünk, elragadnak a gondolatok és érzések, énünknek tekintjük az élettörténetünk által megélt gondolatok halamzát, tehát nem az elme a rossz, hanem ahogy használjuk és elveszünk benne. Ha erre nem ébredünk rá az anyagi testben teljes mértékben, vagy a testi halál pillanatában amikor az elme által rögzített film lepereg, akkor a tudatlan szellemi lények létsíkján várjuk az újra leszületést, és így megy ez mindaddig míg fel nem ébredünk teljesen a szellemi lényünkre. A teljes felébredés annyit jelent, hogy tisztában vagyunk vele hogy mindig is teljes szellemi lények voltunk, csak nem voltunk ennek tudatában a két másik létsíkon. Ezt a hazatérést hívják egységnek, ahol mindenki egy szellemi lényként él, a vallások ezt nevezik mennyországnak. De valójában soha nem hagytuk el ezt a helyet, erre fogunk ráébredni mindannyian. Olyan ez mint az álom, amikor álmodunk az a valóságunk, ha kell mentjük az életünket, aztán egy perc múlva az ágy szélén ülve tudjuk hogy csak álom volt, pedig míg álmodtunk milyen valóságos volt. Hasonlóképpen ébredünk a szellemi lényünkre is, csak ekkor már arra ébredünk hogy az anyagi világ úgyan úgy múlandó a testtel együtt mint egy álom. A szellemi lényünk határtalan mert anyagtalan, és örök létező mert időtlenségben él. Az idő illúzóját az anyagi világ keletkezése és az abban való haladás (élet) kelti, születésünk a kezdet és ez halad a vége felé, ez a folyamat kelti az idő illúzióját.
2018. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Először is igaz, magas tudásszint szükséges hozzá. A téridő kontinumon keresztül üzenned kell önmagadnak egy olyan emléken keresztül amit mind a ketten megéltetek [pl. Születés, 6. Születésnap (ha vagy annyi) bármilyen formája]. Ezáltal kapcsolatot létesítetek és az univerzumok közti utazás megtervezéséhez mind a két éned kell. Sok sikert😉
2018. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

"az univerzumok közti utazás megtervezéséhez mind a két éned kell"


Éppen az a poén hogy nincsen két én, egy én van aki felimseri önmagát a másik létsíkon, azaz tudatára ébred önmagának. Nekem ehhez a felismeréshez kellet egy baleset halálközeli élménnyel, de ez csak egy érzést adott hogy többek vagyunk mint amit tapasztalunk az anyagi világban, azaz ez lett a hajtóerő hogy megtaláljak valamit, de akkor még nem tudtam hogy mit keresek, csak hogy van valami amiről nem tudok. Egy második testen kívűli tapasztalás alkalmával ébredtem magamra, amikor testen kívűl sem szűnt meg a tapasztalás és érzékelés, akkor ébredtem rá hogy nem a test vagyok és nem az elme, hanem a mögötte álló szellemi lény, maga a tudatosság.

2018. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
90%

univerzumok kozt utazni gyerekjatek de te valosagok kozti utazasra gondoltal ami nem lehetseges

beloled csak egy van ami nem te vagy az mar mas


elobb valoban onmagad kellene megismerni

hogy ezen onmagad megsem mas csak azert az mert el, letezik

2018. máj. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Az előző válaszolóknak mindnek igazuk van.


De elkövettek egy hibát. Ha egy párhuzamos univerzummal akarsz kapcsolatba lépni ahhoz szükséges lesz egy titkos összetevő. Szükséged lesz nagymennyiségű LSD-re vagy egy nagy adag jó kis ütős varázsgombára, de ha elég tökös vagy akkor ayahuscat kell tolni.


Na ott aztán lesz annyi univerzum, hogy csak na.

2018. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!