Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha valakinek gyerekkorába meg felnőtté valás után nem alakul valami jól az élete az igaz, hogy később jobba fog alakulni vagy marad ugyan olyan rossz?

Nem tudom mennyire igaz ez,hogy mi alapján van ez így,de érdekel.

2018. máj. 12. 08:50  Privát üzenet  

A válaszok
Ez csak és kizárólag rajta áll, ha felül tud emelkedni a körülményeken, amik miatt rossz neki, akkor lehet jobb, ha nem, akkor nem, de csak úgy varázsütésre aligha.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. máj. 12. 09:08 Privát üzenet
Szinte csak a személyen múlik.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. máj. 12. 10:05 Privát üzenet
Az egyénen múlik, a nehézségek jellemzően tanulnivalók, ha megtanulod, amit kell, akkor jobb lesz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. máj. 12. 10:13 Privát üzenet
Ha tesz azért hogy jobb legyen, és persze úgy csinálja hogy jó legyen akkor jobb is lesz az élete. Persze vannak olyan körülmények amik közbe szólhatnak és hiába csinál jól mindent ha akadályok jönnek elő. Ezeket is meg kell tanulni leküzdeni, ami 99% ban az akaraterőn múlik.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. máj. 12. 10:41 Privát üzenet
Semmi nem tart örökké, a rossz sem kivétel.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. máj. 12. 10:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Halál, ítélet, szerencsekerék és amit ráhúztam a világ. Ha egy bizonyos személyre húztam ki ezeket a kártyákat, akivel jelenleg nagyon rossz a kapcsolatunk, hogyan alakul a közös jövőnk?
Hogy alakul ki ennyi erőszakos és rossz "kapcsolat"?
Normális az, ha egy lánnyal beszélgetek és megérzem, hogyha épp alakul valaki mással valami kapcsolata, vagy épp rossz a kapcsolata?
Az empátia teljes hiánya mitől alakul ki? rossz ember az ilyen?
Világ, diadalszekér, torony, főpap. Hogyan alakul a kapcsolatunk? A torony ebben az esetben mindenképpen rossz?
A zsír átalakul izommá? (Bocs ha rossz kategóriába tettem)

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!