Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki megtudja ezt magyarázni...

Valaki megtudja ezt magyarázni? Látott már hasonlót?

Figyelt kérdés

Pár napja napoztunk barátnőmmel. Lefeküdtünk egy plédre és kb egy órát voltunk kint.Nagyon fehér bőrű vagyok így leégtem(igen be kellett volna kennem magam, köszi:D).Aztán este vettük észre hogy mi van a lábamon mikor bekentem.Akárhogy is nézem ez egy kéz..

[link]

-A Jobb lábam belső fele a térdemnél(nem ér el odáig a kezem fekve)



2018. máj. 13. 14:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ezt tegnap már kiírtam csak Szépség és divat azon belül bőr és hajápolás kategóriában.. "véletlenül" (Emlékszek hogy én az Ezóst jelöltem be azon belül az egyebet.. már nem akarom túlkomplikálni, elrontottam biztos(remélemxd) :D)
2018. máj. 13. 14:47
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül kéz, hanem pár csík - elöfordulhat, hogy az izadtságod így csurgott végig a börödön, vagy esetleg valamiért ott vizesebb esetleg zsírosabb volt.
2018. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Néha lefújtam magam vízzel az igaz (ilyen permetezős valami), többször mert ugye elpárolgott pár perc múlva.Ráégett a víz helye, vagy az izzadság(?) helye a lábamra ? :D nem tudom még nem fordult elő máskor hogy bármilyen folttal égtem volna le maximum a fürdőruha masnija a hátamon
2018. máj. 13. 15:39
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Ahol a víz/izzadtság hosszabb ideig ott maradt - mert behajlott pl. a lábad -, ott nem melegítette fel annyira a nap és ezért ott nem égett le.
2018. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Pont ilyen alakban? Fel orat fekudtem hason,kicsit tobb mint fel orat haton.Legalabb fel oraig nem szaradt meg a viz a labamon ott ilyen alakban hogy raegett?:D fujkaltam tobbszor a labam ugyhogy szerintem veletlenul sem tudott volna annyi ideig ott maradni egy ilyen alaku vizfolt hogy az raegjen (mivel a tobbi vízcsepp miatt lefolyt volna..de mondom szinte azonnal elparolgott a viz) .


Meghat oke a terdemnel van de nem a hajlatnal.. Ha korulotte mindenhol leegett ott pont miert nem parolgott el, hogy-hogy csak korulotte ert napdeny de ott nagyon?:D

2018. máj. 13. 17:34
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg valami ráárnyékolt, amit nem vettél észre.
2018. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pigmenthiány.
2018. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

DE DURVA!

hát ez nagyon durva.

írhatnám azt is h a könyökhajlatnál ahol behajlítod ott csík keletkezik és nem égett le. Dehát ez tul nagy ahhoz és akkoris leég az ember. gondolom sokáig voltál kint, csak ugy lehet ennyire leégni. tehát sokat mozogtál.

ha valamijen oknál fogva valahol nem ég le az ember akkorsem ilyen nagy a különbség.Nagyon durva.

2018. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valamit. a víztöl méginkább leég az ember. én egyszer amikor elöször strandoltam a vállam nagyon leégett, pedig nyakig a vízben voltam. a víz ha ott marad akkkor jobban leég az ember. és akkoris elpárolog hamar.

írhatnám azt is h alufoliáával letakartad h menösködj. de hát akkor nem látszodna így az ujbegyek közti csíkok. vagyis akkor sima csíkos lenne.

2018. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
vagy ha mégis csak trükk akkor ez elég jól sikerült.
2018. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!