Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon sokat álmodok, hogyan...

Nagyon sokat álmodok, hogyan tudom ezt leállítani?

Figyelt kérdés

Egy éjszaka vagy 10-20 álmom van és nagyon kimerít. Egésznap csak alszok, ha nem melózok. A melóban is folyton iszonyú fáradt vagyok.

Utálom az álmokat. Értelmetlen hülyeség az egész.

Ha már alszok akkor se kép se hang ne legyen, mert aludni, pihenni akarok.



2018. máj. 15. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az álom fontos része az életünknek, feldolgozódnak az ébrenléti élmények- irracionálisan, mert a racionális tudatrész "ki van kapcsolva". Kísérleteztek: az álmodó állapot mérhető a szem mozgásából és feltett eszközzel aludtak A kísérleti alanyokat mindig felébresztették, amikor az álmodó fázis kezdődött. (nem mindig álmodunk) Így aludtak hosszú ideig- amikor felébredtek borzalmas fáradtak voltak, úgy érzeték, mintha nem is aludtak volna. Tehát az álom fontos része a pihenésünknek. Tegyél az ágy mellé papírt ceruzát és ha felébredsz írd le, amire emlékszel - zavaros ügy lesz, de egy kicsit segíti, hogy megértsd az alvásközbeni magadat és az ébrenlétben jobban jelen leszel - mert az álomvilágot "leraktad" Próbáld meg!

Tehát nem ezzel van a probléma, Inkább az lehet a baj, hogy írod:

"Egésznap csak alszok, ha nem melózok"

Ez valami menekülés jellegű... - talán a munkán kívül nem találtad meg azt a tevékenységet, ami lelkesít, ami jó, ami örömmel tölt el. Ezen lehet és kell változtatni, mert az álom mennyiségén/ minőségén nem tudsz változtatni, az nem tudatos.

Barátokat keress, akikkel jó érzed magad, olvass jó könyveket, kirándulj, rajzolj - nem tudom, mi a jó neked, keresd meg!

2018. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

1. Ne aludj.

2. Olyan dolgokat csinálj, amik nem fárasztják az agyadat, pl sport, séta.

3. Kérj műtéti altatást,

aközben nem álmodik az ember.

2018. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy álmodsz, mert ez azt jelenti, hogy rendesen működsz!


Aki soha nem álmodik, az sokkal nagyobb bajban van.


Az 1-es válaszolóval értek egyet, mert nálad nem az álmodás a probléma és nem az álmok merítenek ki, hanem az aluszékonyság és az, hogy valószínűleg tényleg nem érzed jól magad a való életedben, ezért inkább alvásba menekülsz.


Gondold át, hogyan lehetnél boldogabb, kiegyensúlyozottabb ébren és amint rendezed az életedet, esetleg kilépsz a számodra negatív közegből, lelkileg megnyugodsz, úgy az alvásod is rendeződni fog!


Ha pedig mégsem segít, akkor irány a doki!

2018. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért alszok egésznap mert túl sokat álmodok és az kimerít.

Melóban fáradt vagyok a sok álom miatt.

Azért alszok eghésznap mert fáradt vagyok. Mit nem lehet ezen érteeni?

Utálok álmodni.Föleg ilyen sokat. Már semennyit nem akarok álmodni.

Felfogja ezt valaki?

Akkor vagyok kipihebt ha álom nélkül alszok.

Érthető?


Jó a meló

2018. máj. 15. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nagyon ritkán álmodom, vagy csak nem emlékszem az álmaimra. Ez se az igazi.
2018. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem értettem soha h miért nem emlékszik senkise a saját álmaira. ha egy éjjel 20-at álmodok akkor arra mind emlékszem. nem is kell leírnom. nem is akarok ezzel foglalkozni csak megszüntetni.

egy kollégám mondta h volt egy musor amiben elmondták h hogyan kell ezt megszüntetni. nincs neki álmai és sokkal jobban alszik, nem fáradt stb. én is ezt akarom. sajnos nem tudja már megmondani h hogyan kell. remáltem h itt van aki tudja.

2018. máj. 15. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki magasabb spirituális erővel rendelkezik, többet is álmodik. Persze nem biztos az, hogy mert sokat álmodsz, van ilyen képességed, de nagy rá az esély :)
2018. máj. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát másoknak sokkal nagyobb és sokkal több van a spirituális képességükböl. és én már nemnagyon akarok foglalkozni a spiritualitással, mert igazságtalannak és pocséknak gondolom már.
2018. máj. 16. 08:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Azok akiknek feji megszállójuk van azok nem álmodnak semmit.Persze nem minden esetben fordul elő mellette álomnélküliség.Ugyhogy lehet feji megszálló okozza.Ugyhogy az jó ha van álom.Álmodáskor több dolog lehet:a napi dolgok feldolgozását látod vissza.Vagy jövőbe látsz bele.Vagy a szellemvilági dolgaidat látod hogy abban a szférában mi történik.Vagy jelet kapsz vmire.Információáramlás könnyebb a laikusok felé az égiektől.De sosem tudhatod biztosra hogy most jövőbe látsz vagy mi volt amit álmodtál ugyhogy nem szabad rajta agyalni.Na most ha valaki ilyen sokat álmodik az valóban kimerítő lehet.Valószínű rendezned kéne kicsit a dolgaidat meg a gondolataidat.Lehet sokat agyalsz.És kesze kusza már az elméd energetikailag.Meditálj próbáld meg kiüríteni az elméd.Próbáld meg hogy leülsz és 1 percig kontrollálod a gondolataidat.Ne gondolj semmire.Ha bejön vmi gondolat hessegesd el.Minden nap 1 perccel hosszabb ideig csináld ezt amire 10 percig is képes vagy csinálni.Utána meditálj Sri Chinmoyyal vagy akire jelet kapsz Istentől.Sri Chinmoy mantrás meditációi jók.1X lehet erősebb lesz ez a dolog mert elkezd felszabadulni belőled ez a negatív energia.De utána biztos rendeződik az elméd keszekuszasága.Kivéve ha megszálló okozza.De valszeg a házatokra is ráférne némi energrtikai tisztítás.
2018. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

totál nem gondolkodok semmin. meditálok is. meg minden ilyen. nincs semmi üzenet ezekben az álmokban.


télen csak annyi üzi, h hiába szebb valaki nálam engem akkoris jobban kedvelnek. pl hiába álmodtam szép macskákról én csak a saját macskáimat szeretem akkik az anyámnál vannak.


most iskolai szarságok. nem érdekel h mi volt a suliban.


hacsak nem azt akarják tölem h folytassam, a spirituális hülyeségeket. én valóban abba akarom hagfyni. fontosabb dolgokkal kell foglalkoznom amugyis.

2018. máj. 16. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!