Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy gondol rám?

Ez azt jelenti hogy gondol rám?

Figyelt kérdés

Rengetegszer álmodtam már a kiszemeltemmel de valóságban is tetszettem neki (szerintem még most is). Mindig olyanok vannak az álmomban hogy pl.: megfogjuk egymás kezét, csók, smaci ilyesmi...Van az a "legenda" hogyha álmodom vele gondol rám vagy ilyenek.. ez igaz? vagy esetleg eszébe jutok és ezt vhogy próbálja jelezni? Mert a valóságba is van hogy szemem sarkából látom hogy engem néz...

L



2018. máj. 15. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az azt jelenti hogy te erre vágysz, hogy együtt legyetek
2018. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem "jelez" semmit az álmaidban. Ezek az álmok, csak a te vágyaidról, reményeidről szólnak.
2018. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az álom az esetek túlnyomó többségében vágybeteljesülés, ahogy ebben az esetben is.
2018. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudatalatti vágyat öntudatlan állaőptodban megnyilvánulása.

Ébren te gondolsz rá sokat, ez kerül át álmodba, nem pedig az, hogy ő egyszer is (vagy nem) gondol rád.

2018. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Èn rengetegszer àlmodom vele de sztm mèg csak a nevemet sem tudja 😂😂 de volt mar olyan többször is hogy vele àlmodtam és masnap talàlkoztunk(csak ritkan talàlkozunk). Fura dolgok ezek:D tudom hogy hülyeség de én azzal szoktam szòrakozni hogy elalvàs előtt "ûzeneteket" küldök neki gondolatban aztàn vagy megèrez vmit vagy nem. Ezt nem tudhatom:D

Viszont ha azt veszzük az àlmokat/àlmodàst még a mai napig nem tudták rendesen megfejteni olyan rejtèlyes mint az univerzum:D sok dolog van amit az ember meg akar fejteni de nem tud....

2018. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
99%, hogy inkább a te vágyaidról szólnak ezek az álmok, az a maradék egy meg feltételezi, hogy képes tudatosan álmodni, ami azért nem olyan egyszerű.
2018. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 és mi van akkor ha valaki tud tudatosan àlmodni? Nem lehet még tudatos àlmodàssal sem màsok àlmaiba bele maszni... bàr szép is lenne.

#5 voltam

2018. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Nem lehet még tudatos àlmodàssal sem màsok àlmaiba bele maszni... " - én már ilyenről is olvastam, bár nem tartok azon a szinten, hogy biztosat mondjak :-)
2018. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 igen èn is olvastam hogy tudomànyos keretek között műszerek segítsègèvel sikerült nekik együtt àlmodni. De olyanròl hogy valaki csak ùgy simán bele màszott volna màsok àlmàba mèg soha

Viszont èrdekelnek az ezekről szòló ìràsok ìràsok szòval ha el tudod kuldeni privatban azt megköszönném:)

2018. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Évi te vagy?
2018. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!