Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vhogy meg akar keresni?

Vhogy meg akar keresni?

Figyelt kérdés
A kiszemeltemmel szoktam legeslegtöbbször álmodni (mint ahogy most is) és arról álmodtam hogy az egyik haverjával bejöttek az otthonomba megkeresni engem és a szobám ajtaja előtt vártak. Egy kicsit fura volt. Igen tudom hogy azért álmodom ilyesmiket mert hogy reménykedek benne hogy lenne ilyen...Vki tanácsot? Vagy tapasztalatot írna?😊 vagy akármit😂

2018. máj. 16. 06:32
 1/2 anonim válasza:
Ez egyértelműen fogalmam sincs mit jelent. Lehet hogy csak te szeretnéd hogy vele álmodj de lehet hogy annyira erős érzelmei vannak irántad hogy ezt te az álmodban érzékeled.
2018. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Frászt! Teljesen természetes, hogy azzal álmodunk, ami/aki napközben is erősen foglalkoztat minket.
2018. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!