Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy szerencsétlen emberrel...

Egy szerencsétlen emberrel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Már egyszerűen más magyarázatot nem tudok arra ami a párommal történik mint az hogy ez valami ezoterikus dolog. Egyszerűen annyira szerencsétlen, hogy rá az összes Murphy törvénye illik. Az autókat sorra töri ami persze nem az ő hibájából van. Ha nem töri össze leáll alatta, tönkremegy. Bármibe belefog semmi nem jön neki össze mert valami történik ami miatt meghíúsul. Nem az hogy, kerüli a szerencse az egy dolog lenne, de konkrétan mindig történik vele valami rossz ami anyagilag is megterhel illetve lelkileg meg már idegrendszerileg. 6 éve vagyunk együtt de az ilyen dolgok miatt sehova nem jutunk, pedig annyira jó ember sokan ki is használják a jóságát mindenkinek segít anyagilag is pedig neki sincs, mindenkinek egy szavára ugrik ha segítség kell, ő lenne az aki megérdemelne már egy kis jóságot az élettől de nem, csak a bajok vannak. Már én sem bírom idegekkel és nem tudok már semmi magyarázatot találni rá ezért is írok ide. Nem apró cseprő dolgokról van szó, hogy pl elbotlik mindig vagy kiejt mindent a kezéből, bárcsak inkább ilyen lenne, de Ahogy fent is említettem anyagilag is és mindenhogy megterhelő azok a dolgok amik vele történnek. Nem tudom számít e valamit de ő cigány és állandóan átkozódik. Magára is pl ha valami nem jön neki össze egyből átkozza magát. Szerintem ez is közre játszik, hogy saját magát átkozza. Lehet viccre veszik itt sokan de tényleg kihat az egész életünkre, hogy vele mindig történik valami rosz. Úgy segítenék neki valahogy de nem tudok mert nem hallgat rám. Mondom neki ne átkozódjon de nem szokik le róla. Pedig pont hogy neki kellene tudnia ezeket, hogy hogy működik.

23L



2018. máj. 18. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A cigányok eléggé hisznek az ilyesmiben. 🤔 Valószínüleg a párod esetlen béna és kétbalkezes, szétszórt, emellett babonás is. Ezen kéne változtatni. Minden csak hozzáállás kérdése. 🤗 Legalább van benne annyi emberség, hogy nem mást, hanem magát átkozza. Ez dicséretre méltó. 😏
2018. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak az embereknek, akik azt hiszik megvannak átkozva, a 99.99%-a saját magát "átkozza meg".


Olyan ez mint a vonzás törvénye csak negatív irányban. Ha az embernek sokat mondták/mondják, hogy béna, szerencsétlen, alkalmatlan, balfék és soha nem viszi semmire, akkor előbb utóbb ez tényleg meg is fog történni. Különösen akkor ha ezeket ő is mondja magának folyamatosan.


Mi a megoldás?


Ki kell találni nagyon apró célkitűzéseket, és ha sikerült, akkor dicsérd meg te is, és dicsérje meg magát ő is. Például ma este ő főz nektek egy rántottát, ez valószínűleg sikerülni fog, te megdicséred, ő is megdicséri magát.

Valamint vezessetek egy "sikerfüzetet", ahova a legapróbb sikereket is felírjátok. Egy sikeres főzés, egy sikeres bevásárlás, egy balesetmentes utazás, minden.


Minél többször mondjátok egymásnak, hogy "ez is sikerült", "ügyes voltál", "király vagy!" úgy lesz egyre gyengébb ez az "átok", és a végén át fog alakulni egy áldássá.


Illetve még egy nagyon fontos dolog.

"pedig annyira jó ember sokan ki is használják a jóságát mindenkinek segít anyagilag is pedig neki sincs, mindenkinek egy szavára ugrik ha segítség kell."

Tegyük tisztába, ez nem egy jó tulajdonság. Aki MINDENKINEK MINDIG MINDENBE segít úgy hogy közben a saját élete a béka feneke alatt van, az nem egy szent, hanem egy BALFÉK!

Férjed először is tanuljon meg nemet mondani, aztán pedig inkább koncentráljon a saját életére.

2018. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jo hogy birtad 6 évig

én már 6 nap után kirúgtam volna

2018. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem?

Én nagyon szerencsés ember vagyok, az "égiek" imádnak így szokták mondani a környezeteimben élő emberek. Barátom sajnos nekem is szerencsétlen egy kicsit, de ezáltal kiegészítjük egymást.

Őt mindig beoltják mindenhol, engem meg szétrajonganak örökké. Nála azonnal észreveszik ha csinál egy apró hibát, nekem meg eltűrik vagy még szeretnek is érte. Szóval furcsa dolog ez.


Térjünk vissza a párodra, Lehet hogy ez furcsán fog hangzani, én se vagyok ezotéria rajongó,de ezek a dolgok tényleg léteznek és megmagyarázhatatlanok. Csak olvasd el kérlek. Főként a saját tanulmányaim és meglátásaim alapján következtettem ki ezeket a saját tapasztalataimon.


Az 1 tipp: Azt írtad jó ember, és hogy mindenkinek segít,de valójában jó szívvel segít másoknak vagy csak azért mert nem tud nemet mondani? Tudod más az a segítség amikor tényleg hálából segítesz valakinek jó szívvel és nem vársz érte jutalmat, mint az amikor csak azért csinálsz meg valakinek valamit, hogy xy ne mondja, hogy nem tettem meg vagy pl Isten így akarta, vagy stb stb.

Én is ilyen voltam egy eszméletlen jó ember, aki mindenkinek ugrott, hogy segítsen, sosem hálálták meg, persze nem is vártam, csak tiszteletet, megtanultam, hogy nemet kell mondanom. Muszáj nemet mondani, nem szabad, hogy kihasználjanak. Mert akkor a saját életét teszi tönkre ezzel. Segítsen olyanoknak, akiknek tényleg szívesen segítene pl szülők, vagy közeli barátok. Vagy ha úgy érzi, hogy tényleg segíteni akar, és soha ne csináljon semmit, amihez nincs kedve.


2 Tipp: Lehet, hogy ebben az életében sokat ad, de létezik olyan hogy életszám, mindenkinek van egy születési dátuma, nézzetek utána a dolgoknak neki mi a küldetése? Lehetséges, hogy meg kell tanulnia nemet mondani és a saját életével foglalkozni, mivel ha nem a saját életével foglalkozik nem az ő életét éli. De ha részletesen utána olvastok rájöhettek, hogy mi a pontos feladata az életben és mi az amit rosszul csinált, amitől eltért és amiért szerencsétlen. MERT HA ROSSZ ÚTON HALADSZ FOLYAMATOS BALSZERENCSE ÁRADATOK KÖVETKEZNEK.



3 tipp: Ha gyakran van olyan nála, hogy valamibe belekezd és meghiúsul egy oka van, az egy jel. Az egy jel arra, hogy neki nem ezt kell csinálnia és rossz úton halad. Azonnal hagyja abba és keressen mást.


4 tipp: Esetleg valami rossz tárgy, ami valakié volt, és ő őrzi, lehet egy ékszer, valami régi dolog, talán egy halottól.


5 tipp: Átok, sokan mondják, hogy megátkozlak még ha csak viccből is a szavaknak hatalmas erejük van, amit kimondasz az konkrétan létrejön az anyagi világban. A családi átok a legerősebb, nálam nővérem ilyen, ha valamit nem csinálok meg neki azonnal, egyből érzem a rossz energiáit magam körül.

2018. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2018. máj. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!