Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Maum meditáció, Budapest...

Maum meditáció, Budapest meditáció, kivonás meditáció. -van itt valakinek bármilyen tapasztalata is ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még soha nem próbáltam, de elég ésszerűnek hangzik a módszere. Tapasztalt vélemények érdekelnek.

2018. máj. 21. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A MAUM mantrát a koronacsakra megerősítésére használják. Csakhogy ez egy kifejezetten haladó mantra, ha nem vagy haladó, vagy ninics nyitva a koronacsakrád, kellemetlen következményeket vonhat maga után.
2018. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves Árnyfarkas, köszönöm a válaszodat, lehet, hogy én vagyok csúnyán alulinformált, de én eddig csak AUM mantráról tudok, és a módszer, amellyel tapasztaltakról itt érdeklődök, nem valószínű, hogy mantra-meditáció lenne, a honlapja erről sehol nem ejt még csak utalást sem, lásd: [link]

Amennyire tudom, ez egy Koreából eredő, XX.sz.-i vonal, és az ún. "kivonás" nevű speciálisan rá jellemző elmetechnikát használja (egy Woo Myung nevű ember alapította). Eddig a honlapjukon kívül nagyjából ennyit találtam róluk magyarul:


[link]


Az ezt már tapasztaltak válaszait várom.

2018. máj. 21. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

mindegy milyen meditációt csinálsz, ha csinálod.

A csináláson van a lényeg és nem a fiszem-fászom módszereken.

Ha mész, haladsz, ha nem mész nem haladsz. Ennyi.

2018. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, nem is találtam róla sok infót, de az alapján a kevés alapján hasonlít a "neti neti" (nem ez - nem ez) módszerre. Keress rá erre.
2018. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszadóknak.!
2018. máj. 22. 19:45
 6/6 A kérdező kommentje:
2018. júl. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!