Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy akik...

Az mitől lehet, hogy akik tapasztaltak már meg valami természetfelettit, azok közt az átlag népességhez képest bőven több olyat találunk, aki képtelen rendesen megtanulni mind helyesen írni, mind egy hosszabb mondatot helyesen értelmezni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 01:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint anélkül, hogy az eléd került tudást, akár szóbeli, akár szöveges, értelmezni tudnád, ami igen, mondat és szövegértés ( :D ), nem fogod tudni magadévá tenni. Jó szokása a hiteles íróknak, hogy egy kicsit rébuszokban írnak, ezáltal próbálva elkerülni az írás tilalmát, ami az okkult témákra vonatkozik, így hát az egyszeri kereső embernek a mondatok mögé kell látnia és azok értelmét kell gyakran meglepően nagy mértékben kiterjesztenie. Ezen felül a tanulás nem ér véget a hókuszpókuszoknál, meg kell találják a kapcsolatot a tudományokkal, csak úgy lesz teljes.

Ezért mondom, hogy az okkultista ( nem a gagyi butított ezoteria szemetet olvasó, "Űző") emberek az átlagnál műveltebbek.

2010. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ó, egy igazán kifogástalan válasz is beérkezett végre! :) Persze az első mondattól ropogtak a koponyavarrataim, de szerencsére a többi pihentetett és üdített :)
2010. jún. 16. 10:58
 23/25 anonim ***** válasza:

'Azok közt' ... 'aki', többes szám és egyes szám egyeztetés hiánya.

Egyébként érdekes megfigyelés :D Amúgy minden létező okosságot és butaságot elmondtak már előttem.

2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Úgy se oké, hogy "azok közt olyat, aki?" :) Én is jobban utálom az olyan hülyéket, mit én, hogy tagmondatonként fogysz két kilót neki :)
2010. jún. 16. 19:18
 25/25 anonim ***** válasza:

szeretek koponyacsontot ropogtatni :D :D

Amúgy már-már észre sem veszem hogy a fogalmazásmódom eltér a megszokottól, és néhányan fejre tudnak állni tőle. Lehet hogy túl sok fantasyt olvastam :) :D

2010. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!