Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem vált országszerte...

Miért nem vált országszerte elterjedté a kristálygyógyászat? Miért titkolják az igazságot a "tudósok"?

Figyelt kérdés

Rengeteg szakember és kristálygyógyász bebizonyította már, hogy a kristályoknak igenis gyógyító ereje van, csak a nyugati orvoslás és a gyógyszerlobbi a szkeptikusokkal karöltve ellehetetlenítik ezt a tudományterületet. Miért érdeke egyeseknek az emberek szándékos betegségben tartása?!


Az univerzumban minden dolog - így a kristályok és az ember is - különböző frekvenciájú rezgést bocsát ki. Az egészséges emberi test rezgésének jellemzői mások, mint beteg, diszharmóniában lévő emberi testé. A kristályok rezgése képes hatni az emberi test rezgésére és képes helyreállítani az emberi test diszharmóniáját. Sőt, az emberi DNS-re is hatással vannak bizonyos kristályok.


[link]


[link]



2018. máj. 29. 17:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Mert a kövek NEM gyógyítanak. Legfeljebb azokat, akik hisznek benne. Pszichikai hatás csupán.
2018. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
1#, elolvastad te egyáltalán, amit belinkeltem. Nem értem minek hozzászólni ahhoz, amihez nem értesz...
2018. máj. 29. 17:22
 3/39 anonim ***** válasza:
38%
Én kristály gyógyász vagyok. Titokba csinálom nem keml ezzt bejelenteni.
2018. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
Elolvastam és van ismerősöm, aki bohóckodik a kristályokkal.
2018. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
A válaszokból is látod, miért...
2018. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg szakember és kristálygyógyász bebizonyította - sorolj fel párat, kérlek! És linkeld be a kutatásukról a dokumentációt is. Addig csak humbug az egész.
2018. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Tehát senki nem tudja megcáfolni a tényeket, amiket én és a cikkek felsoroltunk? Kár, addig csak süket duma az egész, amit mondtok, kimosta az agyatokat a gyógyszerlobbi...
2018. máj. 29. 19:50
 8/39 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a firkálmányok nem tartalmaznak semmi bizonyítékot az állításaidra.
2018. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
A továbbiakban csak olyanok válaszát kérem, akik nincsenek a Világkormány és a nyugati egészségügyi lobbi zsebében!
2018. máj. 29. 22:45
 10/39 A kérdező kommentje:
A legnagyobb “tudós” összeesküvésre érdekes módon senki nem reagált. Még az iskolában is úgy tanítják, hogy 2 szálú az emberi DNS, holott a valóságban bebizonyosodott, hogy van 10 további szál az örökítőanyag kristályában. Ez is bizonyítja a kristálygyógyászat legitimitását, ezt bárki beláthatja, csak rendesen el kéne olvasni a mellékelt publikációkat...
2018. máj. 29. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!