Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Telekinézis létezik? Csak...

A Telekinézis létezik? Csak érdekes vállaszokat

Figyelt kérdés
nem tudom tróbál koztam nagyon sokat de nem sikerult
2018. jún. 1. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, most sikerült elérned hogy gombokat nyomkodok meg kattintok az egérrel.
2018. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem értem mi?
2018. jún. 1. 20:14
 3/9 A kérdező kommentje:
nekked sikerült?
2018. jún. 1. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, az első válaszolónak igaza van. Az sem véletlen, hogy pont én, pont a Te kérdésedet olvasom. Tehát Te vonzottál ide a kérdésedhez!
2018. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy a világ kormányai (USA, UK, Oroszország, Kína) régóta folytatnak pszichokinézis és távollátás kísérleteket. Ha régóta folytatnak, az logikusan azt jelenti, valamilyen sikereket elértek vele, és kutatják a működésének a hogyanját.
2018. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a vállaszt!
2018. jún. 2. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik, a Diablóban az egyik leghasznosabb spell.
2018. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Telekinézis" (ismeretlen, idegen erő általi tárgymozgatás).


Nos Jézus, Isten Fia, a testben megjelent Isten sok csodát tett itt a földön, de ilyesmiről nem nagyon olvasni. Max fantasztikus regényekben vagy filmekben.

A levitáció hasonló dolog. Valószínűleg mindkét esemény valóságos, melyekhez idegen, nem földi, nem emberi eredetű erő vagy hatalom szükséges.

2018. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is probalkoztam nehanyszor... amig meg hittem benne. Aztan rajottem, hogy ket megoldas vezet ki belole, vagy dilihazba jutok az erolkodestol, vagy elhiszem hogy az ember ilyenre nem kepes. En az utobbit valasztottam. Es egyre inkabb az a meggyozodesem, hogy jol valasztottam. Velemenyem szerint a foldon meg senkinek nem sikerult, de jo paran azt fullentik hogy nekik igen, ezaltal tovabra is fenntartva az erdeklodest meg a hivok taborat.
2018. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!