Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szükségem lenne valamilyen...

Szükségem lenne valamilyen szertartásra/szeánszra amit ha elvégzek utána nem akarnak bejönni a szobámba. Valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten de csak mindenféle szaunákat dobott ki.Nagyon fontos lenne számomra, ugyanis a családom utál engem, nem tudom kulcsra zárni az ajtómat.Igy viszont állandóan zaklatnak és néha már szörnyen bántóan beszélnek velem.Kiskorú vagyok tehát elköltözni sem tudok és ettől függetlenül is szeretem őket. A lényeg annyi lenne hogy valami szertartásszerűséget ha valaki tud és elküld azt nagyon megköszönném. ( A szertartás lényege hogy ne AKARJANAK bejönni a szobámba) Komoly válaszokat szeretnék

2018. jún. 3. 19:34
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%

Először azt akartam írni, hogy szórj sót a küszöb alá de az szülőkre nem hat :/


Mi lenne ha felszerelnél egy ilyen akasztós zárat? Vagy told oda az asztalt az ajtó elé. Párszor kizárod őket fizikailag és hátha nem lesz kedvük utána bejárkálni.

Vagy nincs valami amit nagyon utálnak de te tudsz olyat tartani a szobádban? Pl. nálunk volt egy rokon, aki kéretlenül beállított minden hétvégén, anyámék meg nem rakták ki mert nem illik. Én tanultam volna de a szobámon nincs ajtó és állandóan bejött oda is ez az asszony dumálni. Aztán egyik nap festettem egy Baphometet, ki volt téve száradni, jött az asszony, meglátta, gyorsan vetett pár keresztet és soha többé a közelébe sem jött a szobának. Ha tudom hogy ilyen, sokkal hamarabb meglepem valami hasonlóval. :D Vagy volt olyan ismerős aki a madárpókom miatt nem volt hajlandó betenni a lábát a szobámba.

2018. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kéne egy könnyű és gyors megoldás amivel elkerülheted azt a munkát amit a szeretteiddel való jó kapcsolat visszaépítésébe kéne fektetni.


Nem egyszerű, de működik.

"Figyelek, most beszélj 10 percet!

Aztán te figyelj és én beszélek 10 percet."

kell hozzá egy stopper, egy kanapé, de két szék is megteszi. De legjobb egy parkban végezni ezt a szeánszot.

2018. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Komoly valaszokat szeretnék". Elhiszem, de nem megy. Csak vigyorgok ezt a kérdést olvasva.
2018. jún. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 David82 ***** válasza:
Lehet, hogy csak úgy érzed, mintha utálnának, de valójában nem. Ha túl sok időt töltesz a szobádban a telefonoddal, vagy a számítógép előtt ülve, akkor lehet, hogy azért zaklatnak, hogy kirángassanak onnan. :)
2018. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért nem tudod bezárni?
2018. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!