Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen paranormális/ijesztő...

Milyen paranormális/ijesztő élményetek van?

Figyelt kérdés
Paranormális, ijesztő történeteket "creepypastákat" gyűjtök a barátaimnak. Történt már veletek ilyesmi, vagy ismertek ilyen sztorit, amit megosztanátok velem? Köszi a segítséget :)

2018. jún. 6. 18:01
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%

Mi az a paranormàlis.

Van paranemnoàlis is?

Bevallom tudatlan vagyok.

2018. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
természetfeletti, nem normális, megmagyarázhatatlan :) kb így tudnám definiálni
2018. jún. 6. 18:05
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer, mentem hazafelé, átlagos késő délután, a nap már lemenőben volt, viszonylag csend uralkodott, kicsit fáradt voltam már aznap, szóval hogy a lényegre térjek, magam sem értem hogy ez hogy történhetett és mái napig keresem rá a választ, szóval amikor felszálltam a buszra, kapaszkodj meg mert ez tényleg nagyon paranormális jelenség volt, a buszsofőr nem volt bunkó.

A szőr is feláll a hátamon amikor eszembe jut az a délután. :(

2018. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Bár nem tudom, hogy ez paranormális-e, de mi egyszer a kertünk melletti erdőből olyan fura hangot hallottunk, amilyen korábban soha és azóta sem. Nagyon fura volt a frekvenciája és fura érzést váltott ki mindannyiunkból. Még csak hasonlítani sem tudnám semmihez. Emlékszem, hogy ahogy megszólalt, abbamaradt a beszélgetés és mindenki egyszerre az erdő felé nézett. Utána ez volt a társalgási téma.
2018. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
bocs - amilyen helyett amilyet akartam írni.
2018. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer egy kispohár tört el a közelemben. Másik alkalommal egy elzárt helyen lévő, félik üveg főzőfedő robbant szét.
2018. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
40%
Számomra a legijesztőbb, hogy megszülettem. Onnantól kezdve csakis bántalmak értek.
2018. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
7-8 éves voltam, 2 kamasz lány vigyázott rám. A nyaralónk mögötti elhagyatott részen voltunk, és a lányok meg akarták idézni a sátánt, hogy kérjenek tőle. Mindannyian megfogtuk egymás kezét, és az egyikük elkezdte mondani, hogy sátán, hívunk téged, stb. Ilyesmi szöveg, miután befejezte, csendben vártunk. Fél perc se telt el, nagyon hamar egyszercsak meghallottunk egy nagyon furcsa hangot, ami olyan volt mintha valami fémes hang, és valami artikulálatlan ordítás-vonyítás keveréke lenne, nemsokkal utána meg láttuk, hogy a magas fűben elsuhan valami. Nem tudom mi volt az, így utólag valami állat is lehetett, de nem tudom milyen állatnak van ilyen hangja, életemben nem hallottam azóta se, és elmondani sem tudom szavakkal, hogy milyen volt.
2018. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Metionin ***** válasza:
92%

Gyerekkoromban volt egy tükrös szekrényünk, aminek a tükrében emberek járkáltak éjszaka.

Aztán egész pici koromtól van egy olyan emlékem, hogy egy fehér ruhás öregasszony áll az ágy mellett és hideget fúj. 20 évig azt hittem hogy ezt csak álmodtam, aztán apám egyszer random benyögte hogy amúgy azt ő is látta, rá is kiáltott mert azt hitte hogy valki bejött de az asszony eltűnt.

Már felnőttként egyik haverommal láttunk egyszer egy gyereket az éjszaka közepén menni az utcán, követtük de a gyerek egyik pillanatról a másikra eltűnt. 2 nap múlva ugyanezt a gyereket láttam a villamoson, állt a pirosban a vili zárt ajtókkal, a gyerek meg egyszer csak eltűnt.

Egyszer csoporttársammal mentünk haza és egy romos ház ablakában állt egy kislány. Fura volt hogy mit keres ott de mikor visszanéztünk, már nem volt ott. Másnap visszamentünk, benéztünk és a háznak még padlója sem volt. Ahhoz hogy ott tudjon állni valaki az ablakban, lebegnie kellett volna még egy felnőttnek is.

Kiskoromban apám szerint egy nagy kutyaszerű árnyék volt az ágyam mellett többször. Hasonló árnyékot láttam átrohanni magam előtt az úton mielőtt elütött egy autó 22 évesen. 25 évesen pedig hazafelé tartottam este 11kor amikor egy fickó ki akart rabolni egy késsel. Mondtam neki hogy nincs semmim takarodjon az utamból, aztán valami elkezdett morogni mögöttem, na mondom fsza egyik oldalról kirabolnak a másik oldalról meg nekem jön egy kóbor kutya...akkor a fickó rémült fejet vágott és azt mondta hogy eldobja a kést csak fogjam meg a kutyát. El is dobta és elrohant. A kés azóta is megvan de kutya nem volt sehol.

Illetve egyetemi kolinkban voltak lebegő evőeszközök, magától fel-le kapcsolódó villany, a fejünk fölött felrobbanó villanykörte, kulcsra zárt ajtó magától kinyílása és csapkodása, a vezetékes telefon csörgött és nem hagyta abba akkor sem ha kihúztuk, majd akkor sem amikor kivágtam a folyosóra és darabjaira esett. Mondhatni sűrűn cserélődtek a szobatársaim.

Ezek a legérdekesebbek, kiskoromból van sok de nem tudom hogy abból mennyi álom vagy hamis emlék.

2018. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
:O ijesztő!!!
2018. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!