Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a páromat megszáll...

Lehet, hogy a páromat megszállta a saját apja szelleme?

Figyelt kérdés
A párommal másfèl ève ismerjük egymást! Nagyon mókás, kedves megbízhatóság, nagy terhelhetőség gél rendelkező, találékony ember. A probléma, hogy saját meg a család megvallasa szerint egyre jobban hasonlít a halott édesapjára. ( Nem túl jó jel,elég agresszív volt) amiket én vettem észre és tényleg nem volt ilyen előtte.. egyik percben vicces utána hirtelen elborult az agya nem tudja miért , bevorosodik a feje, habzik a szája és úgy ordít mint az állat, amikor kérdezem mi baja az a válasz nem tudja de szét szedi az ideg.. olyan mintha egy másik ember lenne.. mostanában nagyon sok a vita köztünk és amikor elmúlik az ideg róla szinte nem is emlékszik a vitából semmire.. mintha nem is ő lenne..

2018. jún. 7. 12:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Több, mint valószínű.
2018. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Egy jó kineziológus csodákra képes.
2018. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Viccen kívül, ezért kellene bezárni az Ezo rovatot és betiltani minden ilyesféle népbutítás. Egy fenét szellem szállta meg, nyilvánvalóan valamilyen mentális betegsége van, vélhetően bipoláris, vagy akár skizofrén, és pszichiáterhez kéne vinni, aki felírna neki egy antipszichotikumot, ami rövid távon tünetmentesítené, hosszabb távú terápiával lényegében eltüntethető lenne a betegség.


De persze nektek úgyis hihetőbb lesz, hogy szellem, démon, Xenu az idegen nagyúr vagy nem tudomki szállta meg, mert megírta Hihetetlen magazin meg a Mindenegyben blog, hogy ilyenek léteznek. És viszitek majd természetgyógyászhoz meg kristályenergiaterapeutához, aki majd lehúz titeket százezrekkel, a párodon meg persze nem segít, jó esetben zártosztályon, rossz esetben öngyilkosként vagy a híd alatt végzi, mert a kezeletlen mentális betegségnek ilyenek a kifutásai.

2018. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Vedd fontolóra a

#3

választ, mert ha ő nem írja, én írtam volna ezt!

2018. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Függetlenül attól, ki mit hisz az ezotériáról, szerintem is inkább mentális betegség áll a háttérben.
2018. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
A 3-as válaszolónak van igaza.
2018. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
#3 jól írja
2018. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg az apjának is baja volt, és tőle örökölte, ezeknél a betegségeknél ez előfordul, szóval emiatt lehet hasonlóság az apja és közte. Ez nem ezo probléma.
2018. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Még egy szavazat a 3-nak, tökéletesen igaza van.


Beszéld meg a pároddal, hogy vizsgáltassa ki magát, mert különben nem jó vége lesz a dolognak.

2018. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Félelmetes hogy valakinek egy agresszív, beszámíthatatlan ember láttán az az első gondolata hogy megszállta az apja szelleme...3-as már leírta, gondolom örökölt tőle valami durva mentális problémát. Jobb ha most otthagyod míg nem késő
2018. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!