Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen lény jött el hozzám...

Milyen lény jött el hozzám tegnap este?

Figyelt kérdés

Tegnap este mondhatni borzasztó éjszakám volt. Nehezen aludtam el kb 11:30 volt mire álmosnak éreztem valamelyest magam.

Az elalvást eleve mindig különböző recsegések, ropogások, pattogások szakították meg, de ezt a hőtágulásra fogtam, máskor is volt hasonló, csak most feltűnően sok volt, hangosabb és fajtájukat, helyüket tekintve is sokfélék. Csak forgolódtam, félálomban. Egy idő után az egyik forgásom közben mintha láttam volna hogy van valami a szobámban, legalábbis mozgott. Fel is emeltem fekvő helyzetben a fejem, de végül letettem, próbáltam aludni. De csak forgolódtam...

Majd történt a következő esemény, ugyanis a következő megfordulásomkor az ágyban egy lényt láttam a lépcsőnél. (galéria szobában alszunk) Nem egész testtel, de a vékony karja, a kopasz kerek feje kivehető volt, pláne hogy mozgott.

Itt volt egy kis képszakadás.Majd arra keltem hogy a hátamon fekszek. És egyértelmű volt hogy van valami vagy valakik a szobában.

Egy magas lény állt az ágyam mellett, én felpattantam és üvöltöttem, visítottam. Páromat lökdöstem, magamnál voltam teljes pánikban, de ő nem reagált.

Majd hirtelen visszaestem fekvő helyzetbe az ágyra. Már nem tudtam kiabálni.

Erre oda hajolt hozzám az a lény, akit úgy éreztem hogy ismerek valahonnan. Hosszas nézés utàn annyit mondott: Induljunk!

Ezután mintha mindent elvágtak volna, se kép se senmi emlék. Még reggel mikor ébresztett az óra sem ugrott be egyből hogy mi volt, csak rosszul voltam meg valami nem volt oké. Majd 2-3perc ágyonülés és feleszméltem.

Mi lehetett ez?


2018. jún. 17. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

4. tipusú talákozásnak hívják, Standard régi kitalált hülyeség, elvont "dokumentum" filmekben sokat alkalmazták és nagyon reális átütése volt. Szinte mindenkinek sikerült bevenni, ezzel provokálták, és hülyítették az embereket 80, 90 es évektől.

Ha nem voltál valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt és nem trollkodásból írtad ki ami 99% gyanús, akkor max álmodhattad, van olyan jelenség ha nagyon fáradt vagy és kidőlve elalszol akkor reálisnak éled meg amit álmodsz, a tudatos álmodás is így valósítható meg. A storyt meg valamilyen filmben láthattad.

Verzió 2: jól megerőszakoltak a fölfönkívüliek.

Főleg a legérdekesebb az egészbe hogy az egész kitalált találkozás típus (4), egyszerűen ném értem hogy hihető. Nyilván nem fog ugrálni a földön egy mesztelen lény aki nem innen való, nem tudna ebben a bioszférában még egy levegő szippantást se venni, és mindig úgy ábrázolják hogy csupasz, meg lélégzik stb... Hogy? Egy idegen lény számára ez halálos lenne. Te se vennéd le a Marson a szkafandert hogy milyen menő vagy, friss a levegő de finom. A nyomásről, hőmérsékletről, gravitációról és egyéb fizikai tulajdonságokról nem is beszélve. Lehetetlen hogy ugyanilyen ökoszisztémából érkeznének mint a miént, ugyanabba a folyóba lehetetlen 2x belelépni.

2018. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Alvásparalízis is lehet.
2018. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
2018. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Egy Jókai volt.
2018. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Írd be, hogy Jókai a keresőbe

By a világháborús kérdező.

2018. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Hogy milyen lény?

A szomszédnéni. 😝😜

2018. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Ez a rettenetes és borzalmas Mellény volt.
2018. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
#2: Nagyon népszerű lett mindent az alvasparalízissel magyarázni, na de azt nem veletlenül hívjak alvási BÉNULÁS- nak. Itt a kerdező azt irja, hogy forgolódott, felemelte a fejét, később felpattant, visított, stb.
2018. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
#3: Épp az altalad linkelt leírásban olvasható, hogy alvási bénulás esetén, az "aldozat" a szemén kívül, semmilyet nem tudja mozdítani.
2018. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor igazatok van.. egyetlen magyarázat van: ufó


Csak ez lehet az egyetlen logikus következtetés.

2018. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!