Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy hely, félreeső,...

Van egy hely, félreeső, nádas, tavas, ahol rendszeresen rossz dolgok történnek velem, ahonnan rendszeresen rossz események indultak. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy kis tavacska, nádassal.Semmi közé nem kellene hogy legyen bármihez is,mégis szinte hívogat.Arra gondoltam, hogy pl egy kocsma vagy egy nagyváros több eséllyel lehetne ilyen gonosz hely, mégsem így van.Egyszer innen álltam bosszút valakin,és itt lépett félre a barátnőm.Autót a közelben vettem, problémát okozott.Más olyat is tettem ott, amire nem vagyok büszke, sőt. Mi a megoldás, hogyan tudnék megszabadulni, egyáltalán nem csak belelátom ezeket?

2018. jún. 26. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De, csak belelatod ezeket.


Egyebkent meg minek mesz oda?

2018. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bármikor énekled az említett művet, minden földi és túlvilági lény elmenekül onnan.

Ha jót akarsz magadnak, te is.

2018. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben egy hangulatos kis faluban laktunk.Szép volt,nyugis....Legalàbbis annak làtszott.Szerettem ott lakni,de sokszor ért ott baleset(bàr voltak eseménytelenebb időszakok is).Igazàn szembetűnővé akkor kezdett vàlni a dolog mikor elköltöztünk onnan és màr csak nagy ritkàn jàrtunk vissza làtogatóba.Olyankor szinte kivétel nélkül mindig történt valami bajom.Érdekes de anyura nem jelentett veszélyt az a hely.Ahol most lakunk itt ilyen problémàm nincs.Sajnos az okàt nem tudom de elhiszem hogy vannak rossz helyek.Illetve vannak emberek akik szàmàra balszerencsések bizonyos helyek.Nos akkor jobb ha nem mész oda többet.
2018. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!