Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki képes...

Lehetséges, hogy valaki képes növelni a magassáhomon energiával, vagy mágiával?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok és nagyon zavar a magasságom, mert csak 165 cm vagyok, és elmúltam már 21. Nem sok alacsonyabb fiút ismerek, és hiába próbálom ezt elfelejteni, nem sikerül, az utcán ha körül nézek mindig eszembe jut. Tud valaki erre a problémámra megoldást?
2018. júl. 9. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
*magasságomon
2018. júl. 9. 18:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, de a pénztárcádat meg fogja rövidíteni.
2018. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem, ilyen nincs.

A szégyen feldolgozásában segíthet viszont bármilyen lelki módszer vagy terápia vagy csoportterápia

2018. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egri várat javaslom, ott van nyújtó nevű kínzóeszköz a középkorból: [link]
2018. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy hatásos nyújtóvarázslat. Naponta ötször tíz percig emeld a kezed az ég felé, mintha nyújtózkodnál. Viszont az egész talpad érintse a padlót és az egész tenyered érintse a plafont. Utóbbit csak képzeletben, a lényeg, hogy a talpad és a tenyered egy szintben legyen, mert csak így hatásos.
2018. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, Ez valami önkínzó módszer? :D
2018. júl. 10. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, de ha hiszékeny vagy, lesz olyan "mágus", aki jópénzért elvállalja a dolgot...
2018. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze engem is nyújtottak ilyen nyújtógéppel egy kicsit fájt de megéri a fájdalmat. minden nap 1 óráig szoktak nyújtani de ha kicsit hosszabb ideig húznak akkor baj lehet
2018. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el külföldre. Èn nökènt 158cmmel àllandò megjegyzèseket hallgattam közèpiskolàs koromtòl. Pici, törpe stb..Ez valami hülye magyaros dolog. Teljesen lerombolja az ember önbizalmàt. Mióta külföldön lakom, a kutya sem nèzi ezt..söt ha nyaralunk. Dèli orszàgokban, spanyol, portugália, olasz , ott teljesen àtlagos magassàgù lennèk, de te is. 1-2 hèt ès ott rendbe ràzòdna az önbizalmad.A fèrjem is külföldi 185cm,soha nem szekàlna ezèrt..teljesen normàlisnak kène venni ezt Magyarorszàgon!, hogy vannak kisebb ès nagyobb emberek. A lènyeg h egèszsèges legyèl!
2018. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!