Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted mi van a halál után?

Szerinted mi van a halál után?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz?

2018. júl. 13. 17:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
14%
Semmi, mivel nincs öntudatod sem, nem érzékelsz semmit sem a külvilágból, se magadból többet!
2018. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
0%
Lámpaoltás
2018. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
16%
Olyan mint mikor mély alvásban vagy, nem álmodsz, és nem tudsz magadról. Csak ebből nem ébredsz már fel többet soha...
2018. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 leértékelt ***** válasza:
0%
Halálom utáni élet. Mindenki más él, míg én nem.
2018. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti van a halál után valami. Én nem hiszek a semmi létben.
2018. júl. 13. 18:25
 6/46 anonim ***** válasza:
75%
két elméletet tudok kicsit is elhinni, egyik az újjászületés, másik az hogy minden lélek máshonnan jött, és visszamegy oda ahova való. szerintem még ezek is hihetőbbek mint hogy egy vén pasas figyel minket és majd ő eldöntögeti hogy lekerülsz e oda ahol majd égsz "életed" végéig vagy pedig fel egy csodás mesebeli világba ahol majd együtt futkározhatsz a döglött kutyáddal is. de jelenleg tudomány állása szerint a legvalószínűbb tényleg az hogy semmi.
2018. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
A tudománynak halvány gőze sincs erről.
2018. júl. 13. 18:35
 8/46 Micur34 válasza:
76%
Sok elmélet szerint reboot.
2018. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
22%

Könnyebb hinni a halál utáni élet mesékben, mint elfogadni a szomorú tényt és az elmúlást. A tudomány legalább KONKRÉT BIZONYÍTÉKOKAT le tud tenni az asztalra, szemben a sok ősi hindu, egyiptomi, buddhista tannal, melyet ha jobban áttanulmányoztok, minden féle irányzatban teljesen mást vallanak és mondanak. Már ebből is látszik, hogy mese az összes, akinek van egy kis intelligenciája és nem naiv, megvezethető ember átlát ezeken.


Szerintem a halál után egyértelműen nincs SEMMI!

2018. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
38%
Az vilagban az emberi test azert van hogy a lelek felfogja az ido mulasat vagyis az elmulast.. de ez nem azt jelenti hogy a lelek ne lenne tobbe.. en hiszek olyan teoriaban is hogy masik dimenzioba lepunk at vagy valami hasonlo..
2018. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!