Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt gyakorló vagy volt...

Van itt gyakorló vagy volt gyakorló buddhista?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen jó vagy rossz tapasztalatataid vannak buddhista meditációval kapcsolatban?
2018. júl. 14. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább csak jók voltak de kicsit unalmas volt.
2018. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vallás topikban keresd őket.
2018. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Volt, illetve van mindegyikből. De nem ezek a tapasztalások a fontosak, hanem az hogy felismerjük őket azoknak amik valójában. Egyszerű mulandó jelenségek, se nem jók, se nem rosszak, az összes többi rájuk rakódott értelmezés csak egy rakás illúzió...
2018. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel,hogy te meddig jutottál eddig.
2018. júl. 15. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Mr Strafacci előtted írta le a lényeget,Kérdező.A buddhizmus nem fog kielégíteni.Neked, ahogy mindannyiunknak, megvan a saját Utad.A buddhista meditációk szerteágazóak mint ahogy a buddhizmus maga.

Ne ragaszkodj hozzájuk,légy könnyed és nyugodt.

2018. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az neked miért fontos, hogy én meddig jutottam? Ami még fontosabb: Ki az akinek fontos az, hogy én meddig jutottam?
2018. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!