Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érzi egy másik ember ha...

Érzi egy másik ember ha valaki, ugyan nagyon távolról de, gondol rá és sokszor az eszében van?

Figyelt kérdés

Egy közeli esemény nagy hatást gyakorolt rám, és az illető a rajongásom tárgya lett. Sokat gondolok rá és fantáziálok róla. Tudom hogy ez nem normális dolog.

Jó lenne tudni hogy ő ezt érzi? ( Remélem nem )



2018. júl. 15. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2018. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem ismer és te nem tudatosan küldöd felé az érzédeidet,aligha.
2018. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele kapcsolatot teremteni. Mert az egyikünknek se lenne jó. Nekem nagyon kínos lenne. De az érzéseimen nem tudok úrrá lenni. Túl sokat fantáziálok róla. Azt tudom hogy fogékony rá az illető. Bár valószínű nem én vagyok az egyedüli aki így érez iránta.
2018. júl. 15. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen. Én a férjemmel szoktam így lenni. Szimplán gondolkozok rajta rámtör a "nagyon hiányzik" dolog, vagy csak ránézek a telefonra és már csörög is.
2018. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt én is tapasztaltam de ez idegenek között nem működik
2018. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

"Jó lenne tudni, hogy ő ezt érzi"

Hív fel / írj neki.

Erre már van technikai segítség.

2018. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami zenészről, celebről van szó? Mert akkor biztos nem, hiszen az illető nem is tud rólad. Ha ismeritek egymást, akkor el tudom képzelni, ha nem is minden alkalommal, amikor gondolsz rá.
2018. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt beszélgetés, legalább egy kicsi is korábban, és érezhetően megvolt/megvan a közös hangsúly, hullámhossz, és erősen rágondol az ember, akkor szerintem lehetséges a dolog.
2018. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szonata válasza:
Tapasztalat: igen. Csodálatos érzés.
2019. aug. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!