Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fogom mindig ki az Á...

Miért fogom mindig ki az Á vagy az A betűs fiúkat? Mindegyik barátom és mindegyik kiszemeltem csak az volt és egyáltalán nem direkt. Meg lehrtek àtkozva velük vagy valami?

Figyelt kérdés
Az első pasim is Adrián volt. A második Ákos, az első szerelmem Áron és utána volt egy kiszemeltem aki Ádám volt. Az után volt egy pasim aki Ábel volt utána meg egy Alex nevű srác tetszett. Most meg megint egy Áron nevű fiú tetszik és tartok attól h úgyanúgy fog minden végződni mint a többi sráccal

2018. júl. 17. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az első pár A/Á keresztnevű olyan pozitív élmény volt számodra, hogy utána már csak az ilyen névbetűsökre figyelsz fel, a többi mintha nem is létezne.
2018. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik se volt pozitív élmény. Mindegyik csúnyán lett vége. És mit mondtam nem direkt. Ez a mostani srác is azelött megtetszett h tudtam volna a nevét. Mire rájöttem már késő volt
2018. júl. 17. 20:49
 3/11 leértékelt ***** válasza:
Gyakori férfi név Á-val vagy A-val kezdődik. Költözz más országban, ahol nincsenek Ákosok Andrások meg Atillák.
2018. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnék a kövi? MilÁn vagyok grr😉😉
2018. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
25 vagyok és 3 pasim volt. Miért lennék attól még az? A tetszés nem jelenti azt h le is feküdtem velük
2018. júl. 17. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajózsi

Aferi

Adávid

Abence

Adani

etc

2018. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért nekem folyton Krisztiánok jöttek be. Szimpla véletlen. A mostani párom Krisztián, 3 éve vagyunk együtt.
2018. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindig Tamásokkal voltam így...nincs jelentősége.
2018. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezeknek a neveknek van valami rezgése. Meg amúgy nemtom, hogy a név is határozhatja-e meg részben a személyiséget; vagy a személyiséghez kell a jövőbeni leszületendő gyermeknek a név; ami támogatja azt , hogy olyan legyen, abban legyen erős, ami majd hozzájárul az eltervezett sorsútjának a legjobb kivitelezéséhez. Hogy sikeres legyen, sikeresen lendüljön túl az akadályokon, és ugyanazokak a megtapasztalásokat, ráeszméléseket, élményeket adja másoknak, amiket születésetek előtt elterveztetek.
2018. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Ja de amúgy nem hinném, hogy ez átok. Jó volt ez így, viszont nem véletlenül figyeltél fel erre az összefüggésre; szal elvileg van értelme ennek is hogy ezt észrevetted rájöttél; de talán hogy mi volt benne a cél, ha volt mögötte; akkor lehet, hogy azt a Jóisten tudná neked megmondani; de ő viszont amúgy nem lakozik kézzel csinált templomokban, hanem bennünk van, mindannyiunkban; mondjuk pl nemtom, hogy ezt... De végülis ki tudnád befelé figyeléssel deríteni. Amúgy lehet, hogy más is.
2018. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!