Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tennél ha szupererőd...

Mit tennél ha szupererőd lenne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mondjuk mint Pókember esetében. Történik valami aminek hatására egy állat vagy bogár képességét tudhatod magadénak.


Vagy BÁRMI ami eszedbe jut. Határ a csillagos ég.


Mi lenne az erdőd, s ezzel az erővel mit kezdenél? Persze lehetnél szuperhős is, de nem lenne sok munkád, nem a New York-i helyszínelőkben vagyunk, hogy mindig van valami gyilkosság.

Ahogy tudnál, mégis megpróbálnál hős életet élni, esetleg valamilyen karriert futnál be, amennyire lehet, titkolva a képességedet? Ezt értem úgy, hogy ha tudsz hálót kilőni, azt mellőzöd, de ha gyorsan bírsz futni, magasat ugorni, akkor elmész sportolónak.


Sok minden benne lenne a pakliban, hiszen ha egy tudós fülébe jutna a híred, ha nem érdekelne civilben, hogy megtudja a nagyvilág, akkor el akarna vitetni kivizsgálni, bármi, ha akarod, ha nem.


Ez csak néhány felsorolás a sok közül, de érthető, mire akartam kilyukadni. Reálisan nézve mit kezdenél? Hősködés esetben számításba kéne venni azt is, hogy a fájdalom valós lenne, a veszély is, és néhány "jelenet" múlva sem lesz jobb ha olyan sérülés ér. Stb stb stb.



2018. júl. 18. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Rabolnek egy csomo penzt es elnek vigan.
2018. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Teleportálás. És aljas módon hasznot húznék belőle. Bankok széfjeit, trezorjait szép üresre. Őket kártalanítja a biztosító. Nyomot nem hagyok, mert miért is, se brhatolási nyom, semmi. És egyik percben még valahol európában, rá pár percre meg amerikában. Ugyanaz a pl fekete ruhás alak, stb, így épeszű magyarázatot egyik hatóság se találna rá. Persze van olyan, hogy "elég", így ahogy csak lehet hülyére hízlalom magam, aztán valami semleges helyen élek belőle. Jóra nem használnám, meg nyilvánosság elé se vinném, mert abból úgyis csak az lenne, hogy a hatalmak kísérleti nyula lennék, nem lenne életem, így az erőm megfejtése végett engem károsítaba meg a hatalom. Ha már van választási lehetőség, inkább én károsítom meg a hatalmat, mivel tudom, hogy ők se tennének másként. Ennyi.
2018. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a teleportáció+láthatatlanság.


Ezzel egyrészt én is bankokat rabolnék, de magamnak csak annyit tartanék meg amiből meg tudok élni sokáig biztosan.


A többit az elmaradott országok fejlesztésére költeném.


Az erőmet pedig az ilyen országokban dúló háborúk és kegyetlenkedések megállítására fordítanám.

Na meg Kína miniszterelnökével is elbeszélgetnék, hogy álljanak le az elefántok,gorillák és orrszarvúk vadászatával.Utána kirándulnék egyet az Amazonasban ahol valami értetlen módon minden fakitermelő gép csődöt mondana érdekes módon.Újra meg újra.


Ezt csak így nagy körívekben de számtalan más probléma is megoldásra szorul csak azokhoz társak is kellenek.

2018. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de egy biztos: kussolnék róla. Nem szeretném "kísérleti nyúlként" végezni.
2018. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha lenne képességem hősködére nem nagyon ,ehetne használni magyarország nem gotham a bűn melegágyasa szoval sokáig unatkozna az ember ami a legtöbb országot érinti az a korrupció na meg 4 évente egy terrorista akcio... de az már más lenne ha nem csak én hanem mondjuk minden 1000.dik embernek lenne képessége na akkor lenne feladat ha lenne bármilyen féle képességem hasznot huznék belőle zsoldos lennék

igazábol amit a leghatalmasabnak találok az a

jövőbe látás/és annak meg változtatása az egyik legjobb minden szmnpontbol uralod a sorsod és a végzetedet is átirhatod persze csak egyet nem de minden mást ugy alakithatsz ahogy te jonak gondolod persze ehez kell fizikai és szellemi erő is

2018. júl. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én szuperképességem,hogy állatként tudok üvölteni.

Ma ráordítottam egy fiatalokból álló bandára.Biztosan beszaladt a barna maci a gatyájukba mert úgy eltüntek mint az aranyóra.

2018. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Micur34 válasza:

Gondolatolvasás! az mindent visz. :D Azt hiszem sokmindenki bajba lenne körülöttem, hisz a sok hazugságra fény derülne és paterolnám el az összes álszent ismerősömet.(is) Senki soha többet nem tudna kihasználni, belémrugni, bántani. REVANS :D :D :D jajj de jó álmodozni :D


Titkolnám, hasznot húznék belőle, de ha segítek vele másokon persze úgy is használnám. Semmiképpen nem mondanám el senkinek sem, mert arra eszmélnék fel hogy 4 fal közé vagyok zárva és vagy kinyírnak, vagy hadsereg kénye kedve szerint használnának.

2018. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hipnotizálás, befolyásolni emberek elméit. Rendet tennék a világban, leállítanám a környezetszennyezést és erdőirtást vezető embereket. Utána a világ valamennyi országának a miniszterelnökét is meglátogatnám, hogy teregesse ki a szennyest, az emberek tudjanak mindenről. A képesség mégjobb lenne, ha kiterjeszthetném, és nem csak egy emberrel tehetném meg egyszerre. Ha pl tíz rosszfiú támad, akkor mind a tizet elküldeném egyetlen gondolattal.
2021. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem, elmekontroll.

Az összes bűnözőt felszabadítanám a börtönökből, és a saját rabszolgámmá tenném.

2021. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!