Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Őranygyalok valóban léteznek?...

Őranygyalok valóban léteznek? Hogy néznek ki? Van valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Persze, rajzfilmekben sokat szerepelnek.
2018. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2018. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Akik hisznek bennük, azoknak léteznek.

Akik nem hisznek bennük, azok jobban vigyáznak magukra, ennek az a hátulütője, ha valami baj történik, nem lehet az őrangyalok figyelmetlenségére, netán sztrájkjára fogni.

.

Aki hisz bennük, azoknak úgy néznek ki őrangyalaik, ahogy elképzelik maguknak.

2018. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Angyalok, démonok, szellemek léteze/nem létezése attól függ, hogy hiszel- e bennük, vagy nem. Ennél többet, ebben az életben, aligha fogsz erről megtudni.
2018. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

négy gonosz válaszoló.

szuper


vannak. dolgoznak.

legjobb ha egyedül vagy és úgy beszélsz hozzá.

nyugi nem nézi ahogy maszturbálsz, (az emberi biológia nem sokat számít, olyan neki mint ahogy te azt nézed hogy egy növény felszívja a vizet)


Többször volt hogy elaludtam volna valami fontosat, vizsgát, tárgyalást, indulást. Mindig arra ébredtem hogy valaki a nevemet kiabálja. Persze ez üres lakásban furcsa lenne. De valahogy mindig éppen csak hogy sikerült nem lekésni ezeket a fontos dolgokat.

2018. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
#5: Nem egeszen ertem, hogy mitől is volt gonosz a valaszom. Leírtam a velemenyemet, egy kerdesre valaszolvam Meg csak azt sem írtam, hogy nem léteznek,
2018. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Névtelen kommentedben nevezel gonosznak, mert azt sugallom, hogy nem bizonyított/bizonyítható feltételezés alanya csak annak létezik, aki hisz benne.

.

Tartom véleményem, aki hisz az őranygyalok létezésében, óvatlanabb, hiszen baj megtörténte esetén van kit/kiket hibáztatni.

2018. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

A tegnap esti torontói lövöldözésben megsérült vagy meghalt tucatnyi ember nem igazán érezte az őrangyalának gondoskodását.


Csak tavaly Magyarországon több mint 5400 esetben nem ült őrangyal az anyósülésen. Ennyi embert ért súlyos, vagy halálos közúti baleset. És ez még csak a jéghegy csúcsa, amikor nem végezték egyáltalán a "munkájukat".


De vizsgára mindig felébreszt. Szép.

Vekker-angyal.

2018. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az őrangyal feladata, hogy tereljen a sorsod felé, ha hülyeséget csinálsz ne halj meg idő előtt.

Ha viszont eljött az időd, akkor ez van. gg wp. Mehetsz a mennyországba/pokolba.

2018. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Az őrangyal nem arra van, hogy megvédjen mindentől!!!

Komolyan... a filmes megelevenítéseket felejtsük már el!


Vannak bizonyos segítő entitások, akik azért élnek, hogy segítsenek másokat!

Mivel él a SZABAD AKARAT törvénye, ezért csak akkor segíthetnek másoknak, ha ők azt akarják!

Mivel nem mindenki fogadja el ennek a létét (a hitnek ehhez semmi köze!) ezért nem is tudnak az adott személy közvetlen közelébe férkőzni!

Ha oda is férkőznek, csak is kizáróan terelgetni tudják az adott illetőt. Megmutatni az utat, merre fele kell mozognia, hogy kikerüljön ezt vagy azt!


Mivel van egy dolog, ami mondjuk úgy - kötelezően megtörtént eseményt mondd el - tudomány idő utazás, történelmi pillanatok, nem módosíthatóak! Remélem ez mindenkinek tiszta!

Mivel van egy dolog, ami az adott személynek kötelezően átélendő, hogy abból tanuljon - pl durva autó baleset, melyből fakadóan valamit átél és megél az adott lélek. Miközben valakinek az a baleset viszont a kilépés, elhagyja az adott testét. Tudom, ez eléggé érzéketlennek hangzik, de nem lehet megérteni vagy felfogni, ki, mit, miért tesz.

Mivel van egy olyan dolog, amit úgy hívünk - baleset!

Igen, vannak balesetek! Nincs minden előre megírva! Ha vannak is segítő entitások, miért segítenének egy olyan embernek, aki eleve totál figyelmetlen! Tanuljon a hibájából! Igen, vannak események, melyek megtörténte tragédia, de ezek mindig is voltak. Csak manapság írnak róla, anno nem írtak!


A segítő entitások úgy néznek ki, ahogy szeretnének, ha valami angyali képet akarsz látni, akkor úgy mutatkoznak meg, ha valaki számodra kedvest szeretnél látni, akkor úgy mutatkoznak meg.

Egyébként, nem igazán van testük, fizikai testük, ismétlem a filmeket, felejtsük el, a vallási eseményeket és élményeket, felejtsük el!

Egyszerűen aki képes olvasni a jeleket, vagy hallgatni valami érzésre, annak bizony sikerül elkerülnie valami olyasmi, ami egyébként lehet, katasztrofális lett volna.

Nem minden esetben van ez, ahogy már elmondtam!

A többi dolgot nem is mondom...

2018. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!