Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tesómmal?

Mit csináljak a tesómmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tesóm szoktt olyat csinálni,hogy fekszik egy helybe és nem pislog,néz egy pontba és beszél de nem lehet érteni hogy mit.Vagy fel áll és úgy fordul,hogy nincs előtte senki és mintha beszéne valakivel csak nem érteni,hogy mit.Ha szólunk neki nem reagál,egyszer csak abbahagyja,gondol egyett és folytatja amit elkezdett pl megy tovább vagy alszik tovább.

Valamikor csak úgy egy helyben toporzékol.

Máshogy nem tudtam leírni,hogy ne nézzetek hülyének.



2018. júl. 26. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy ilyenkor mi van vele. Lehet mentális betegség is.
2018. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem nézpek hülyének.Szerintem van valami vagy több valami amit nem tud/mer/akar megbeszélni veletek vagy mással és ez az elfojtás egyre csak rosszabb lesz, akár meg is őrülhet bár 21 év alatt nem.Csak legyél vele és figyeld meg jobban mikor jönnek ezek a furcsaságok,mi előzte meg, testvéred hogyan reagált, milyen hangulata volt egy egy ilyen kizökkenés előtt.
2018. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A szüleid nem látták még? Hány éves? Szerintem ez nem az ezotéria meg szellemek kategória, hanem orvosi eset. Felnőttnél skizofréniára gondol az ember, gyerekre az nem jellemző, viszont lehet epilepszia, azon belül a kisroham. " 2./ Petit mal epilepszia (absence epilepszia, "kisroham")

Az elnevezésben az "absence" távollétet jelent, ami arra utal, hogy az 5-45 másodperc alatt lejátszódó rohamból a külső megfigyelő esetleg semmit nem vesz észre. Sok esetben a betegség valódi eredetét nem ismerik fel, a gyermeket "álmodozónak" vagy éppen szemtelennek tartják, mert, amikor szólnak hozzá, nem válaszol. A tudat hirtelen tér vissza, a beteg ott folytatja tevékenységét, ahol abbahagyta. A "távollétet" nem követi tudatzavar. A petit mal epilepszia jellemzően a gyermekek betegsége."

2018. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen van ilyen mentális betegség, talkálkoztam olyannal aki a toporzékolást leszámítva pont így viselkedett
2018. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Vagy pszichésen beteg, vagy autista.
2018. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
vagy tényleg beteg vagy megszálta valami vagy csak kisérti
2018. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és hány éves a tesód?

csak mert az sem mindegy, mert kortól is függ(het) hogy mi baja.

2018. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!