Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlen egybeesés lenne?...

Dr. Chris kérdése:

Véletlen egybeesés lenne? Vagy talán átok?

Figyelt kérdés

Életem elejétől kezdve, az olyan fiúknak, akiknek a nevében "ó" betű volt (teljes, egész nevében), az magamra hagyott, hiába voltunk akár a legeslegjobb barátok. Ez igazból nem is volt addig gond, amíg már a 10. áldozatát szedte ez az esett. Hamarosan pedig 11 áldozat lesz... Annyira tehetetlennek érzem magam evvel a dologgal szemben... Még ha küzdök is ez ellen. Ezt csak akkor fedeztem fel, amikor már 8 áldozat volt... ezek után erre az összefüggésre találtam.

Lehet, hogy csak véletlen, de.. csak az ilyen embereket veszítem el mindig... És ez nagyon nyugtalanít most már.

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. júl. 26. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű, akkor keress olyat, akinek nincs a nevében.
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ó betűssel ismerkedni. Nekem faramucibb dolog jutott, akárhova kerülök dolgozni, ott valami jelentős változás áll be a cégnél. Egyszer valaki nevetve megjegyezte, hogy rossz ómen vagyok a cégeknek. Persze, ez is lehet egybeesés, de attól még érdekes egybeesés, miközben én munkában nyugalomra vágyom. :-)
2018. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos, én csak a következő áldozattól rettegek. Rengeteg mindent köszönhetek neki... olyan rendes mindig hozzám, szinte olyan mintha a bátyám lenne. Azonban már elkezdődött ennek végbe menetele, és őt tényleg nem szeretném már elveszíteni.
2018. júl. 26. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg neki változtasson nevet😂😂😂
2018. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
négyesnél a pont :D
2018. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4: Jogos. Talán az is elég, ha az "ó"- t, "o"- ra változtatja.
2018. júl. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!