Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki lehetett nálunk az éjszaka?

Ki lehetett nálunk az éjszaka?

Figyelt kérdés

vasárnap este mint ahogy említettem, meghalt az egyik "barátom " .

ez a barát, élt nálunk, dolgozott , és járt nálunk.

szóval úgy vettük mint egy családtagot, és ő is minket !

anyukám az anya volt, apukám az apja, testvéreim testvére. Mi voltunk a családja.

nem tudjuk ha volt nála ház kulcs vagy nem. A ház ajtajához kaptunk 3 kulcsot ebből csak 2 van meg.

Most eltérek erről a témáról.

Az éjszaka a testverem kiment a fürdőszobába, és amikor jött vissza fele bal oldalt van az ajtónk és oda nézett.

az ajtó fölött kint van egy érzékelős lámpa amelyik akkor gyúl ki amikor érzékel ott valakit.

a testvérem azt állítsa hogy nem volt senki ott.

Felkeltem a reggel és le ültem reggelizni , és egyszer az édesanyám le hajolt és felvett egy szál cigit a földről ( cigizik) . azt hitte én akartam el lopni .

a cigire rá volt lépve, vagy ülve nm tudjuk csak ki volt lapulva.

haza jön édesapám a munkából és egyből bejött a szobába hogy állítsam be neki az órát mert nem jár jól.

rá kérdezett anyám hogy hogyan ment ki az óra, erre ő (apám) rávágja hogy reggel mikor kereste meglelte és sziel volt szedve.

az akksi és a kártya nem volt benne.


Ez a barátom amelyik meghalt szerette a cigit, de nem tettünk a koporsóba , mert nem voltunk ott .

azt kérte hogy amikor ő meghal rakjunk neki a sírjába kávét és cigit .

kávét tettünk amikor temették elfele. de cigit nem.

az apját is megkérdeztük hogy rakott pénzt a koporsóba vagy nem, azt mondta csak papír pénzt, nálunk banit szoktak.

szóval az a kérdés hogy ő volt , a barátunk, egy szellem , vagy egy normális ember ?


2018. aug. 16. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Most akkor mi van??
2018. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen , igy van pontosan.
2018. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem járt nálatok kísértet.
2018. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 leértékelt ***** válasza:
55%
Egy csikkszellem volt. Megesik az ilyesmi. Nincs benne semmi rendkívüli.
2018. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

"Felkeltem a reggel és le ültem reggelizni , és egyszer az édesanyám le hajolt és felvett egy szál cigit a földről ( cigizik) . azt hitte én akartam el lopni "


De aranyos vagy, egyem a szíved.

2018. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tettünk a koporsóba , mert nem voltunk ott .


azt kérte hogy amikor ő meghal rakjunk neki a sírjába kávét és cigit .


kávét tettünk amikor temették elfele."


Na most akkor végtéreis ott voltatok, vagy nem? Na de mindegy is, amúgy szerintem jó ötlet lenne lecseréltetni a zárat. Lehetségesnek tartom , hogy egy szellem pakolta el a kulcsot, de mi van, ha nem. Tutkóra mondta a tesód, hogy nem volt senki az udvaron? Miből vehette biztosra? Szóval én azért egy zárcserét valszeg beütemeznék. Ha ez komoly.

2018. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
68%
Tök jó horror történetet írtál.
2018. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szentséges szarkupac... :O

Mi a bánatos nyavalya van veled?????

2018. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mi lenne velem?? ha ez történt nem írhatok másat 😑
2018. aug. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!