Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom fejleszteni...

Hogyan tudom fejleszteni ezeket a képességeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet hogy fura lesz ez a kérdés, vagy is azoknak akik nem szkeptikusok azoknak nem, akik meg azok azokat nem igazán értem miért is vannak ebben a témakörben:D Na de mindegy, térjünk a lényegre: Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám fejleszteni a tisztán látó és halló képességeimet? Néha szoktam hallani és látni dolgokat ami biztos hogy nem e-világi, ezért szeretném fejleszteni. A normális válaszokat előre megköszönöm :)

2018. aug. 22. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Tapasztalataim szerint akkor fejlődsz ha:

- Van elég tapasztalati pontod ezzel együtt szinted

- Van fölös skillpointod amit fel tudsz használni az új perkek megvásárlására


Ha további kérdésed van, írj bátran.

2018. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hahahaa, köszi :P :D
2018. aug. 22. 14:50
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

1-s verzió: kontaklencse vagy szemüveg illetve fültisztitó ajánlott.


2-s verzió:Mit látsz és hallasz pontosan?

2018. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azoktól az emberektől nem kérek választ akik nem hisznek ezekben, csak időpazarlás nekik és nekem is, Úgyhogy kíméljük meg egymást a fölösleges válaszokkal:)
2018. aug. 22. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted azok itt a szakértők, akik megmondják a tutit? Nem fogadnék rá.
2018. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ilyent, de ki tudja😃 majd kiderül, egy próbát megér
2018. aug. 22. 15:48
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Irjad mit latsz meg hallasz, biztos csak halu
2018. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csak halu😉
2018. aug. 22. 16:10
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Tisztánlátáshoz segít, ha sokszor eszel káposztás tésztát műanyag tányérból. A halláshoz javaslom, elalvás előtt tegyél az ágyad mellé egy afrikai törpesünt ábrázoló szobrot, ezt egy-két hetente cseréld újra.
2018. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, jelenleg hogyan gyakorolsz. A direkt fejlesztéshez, minden ágát javaslom, így akármikor, amikor éppen mást csinálsz, is nyitogathatod a csapokat, és természetesen rendszeres erre meditálással is. A lényeg egyszerű, gyakorlás teszi a mestert. Próbáld megérezni, hogyan működik az elméd, mint kollektív, mint szubjektív oldalon, majd figyelj, arra, ami féléket észlelni akarsz. Te esetedben valamiféle látás, és hallás. De istenhez hűen erősen javasolnom kell, az egységre való kapcsolódást, érzelem, és egyéb rezgések érzékelését, így drasztikusan közel tudsz kerülni legjobb fejlődési állandódhoz, harmóniában minden mással. Továbbá javaslom, hogy önmagad megismerésére, és fejlesztésére, negatívjaid átnevelésére gyakorolj, akár e képességeidet is hasznosítva.

Egy szó mint 70 ezer, gyakorolj. ..De szélesítsd is látóköröd, mert olyan lehetőségek is vannak, melyekről nem tudsz, és jobbak, mint amiket el tudsz képzelni.

2018. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!