Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a szellemi vezetőben?

Ti hisztek a szellemi vezetőben?

Figyelt kérdés

Neketek van szellemi vezetőtök, tudtok kommunikálni velük? És látjátok az aurát? Légyszi csak az írjon aki érintett a témába.

(Aki komolyabban is szeretne erről beszélni,nyugodtan írjon privátban).



2018. aug. 23. 13:48
 1/9 thoomas26 ***** válasza:
100%

Szellemi vezetője minden léleknek van, aki még ide születik le. Egy olyan, magasabban fejlett lélek, akinek az a feladata, hogy segítse az adott lelket. A két élete között segít neki az elmúlt élete értékelésében és a leendő élete megtervezésében, valamint a fizikai élete alatt sugallmaival segíti őt azon az úton maradni, melyet leszületés előtt elterveztek - hiszen ezalatt a leszületett lélek ideiglenesen elfelejt mindent, ami odaát történt.


Elméletileg kommunikálni bárki tudna a szellemi vezetőjével, telepatikusan, erre mégis kevesen lehetnek képesek, csak úgy, mint az aura látására is - ehhez magasabban fejlett léleknek kell lennünk magunknak is.

2018. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szellemi vezető alatt egész pontosan mit értesz?

Auralátás alapszinten megy.

2018. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, szellemi vezetőt azt idelent a Földre leszületve is lehet választani, tud választani magának az ember; meg még olvastam ilyet, hogy Lelkünk útja 1. , na és abban is említenek ilyet, szóval szerintem olyanja is van mindenkinek. Egy ilyen fejlettebb, bölcsebb, gyakorlottabb, többet látott, többet tapasztalt lélek. Őnekik anno nem tudom, volt-e ilyen vezetésük, vagy ők pl eleve többet tudtak. SZóval van ilyen. Leszületve te is találhatsz magadnak, meg még van ilyen egyéb fajta szellemi vezető, aki a születésünk előtt vált azzá. És akkor pl ő is tud inspirációkat küldeni, ha úgy érzi, szükséges, mert én úgy tudom, kapcsolatban áll velünk. Szal mindenkinek a sajátja, de talán több embernek is lehet ugyanaz. Ja, több embernek is lehet ugyanaz a vezetője.
2018. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy auralátáshoz van fönt jutubon videó, és ott jól elmagyarázza az emberke, és magyarul. Amúgy először ilyen félig átlátszó ilyen füstöset látni, és asszem intenzív gyakorlással lehet 3 hónap alatt megtanulni, hogy színesben is lássuk. Az intenzívet nemtom, mennyire kell intenzívnek lennie, viszont folyamatosnak. Gondolom túlerőltetni se kell. Ebből van fent több videó is, amelyikre én most gondolok, ott Tasnak hívják a videóst.
2018. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :)
2018. aug. 23. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem, az ilyen dologtól borsódzik a hátam. Volt egy ilyen ismerősöm, totál más pályán működik agyilag, mint egy átlagember. Eléggé megtévesztő volt a tudása, a személyisége.
2018. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ezek az emberek nem tehetnek róla,hogy többet tudnak ilyen téren,mint az átlagember.
2018. aug. 23. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan...
2018. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Hogyne tehetnének! Nekik is keményen kellett tanulni, gyakoroli. Ennek tapasztalatából tudnak meríteni, mikor másoknak kell urat mutatni.

Akinek eleve nem kell ilyesmin (önmagán) dolgoznia az közvetlen (Isteni) megtestesülés... elég ritka.

2018. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!