Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 3-4 napja lefekvés után egy...

3-4 napja lefekvés után egy kő pecsétet látok a sötétben, amiben a jelek neonzölden izzanak?

Figyelt kérdés

Pár napja mindig megtörténik ez velem. Párommal leoljuk a villanyt, a szobában szinte vaksötét van. 1-2 percre rá megfordulnék, megemelem a fejem és kinyitom a szemem. Ekkor meglátom azt a pecsétet.

Nem tudom honnan szedheti az elmém. Kőböl van, egy véknyabb sáv a kör mentén ellentétesen forog. A belső és külső körben jelek és repedések vannak. A jelek neonzölden izzanak. Egy fekete alak tartja.

Tegnap este ilyedtem meg kissé, mert reggel már nem igazán foglalkoztat a dolog. De ha képzelődök is, minden este ugyan az... rémisztő.

Kinyitom a szemem és látom, látom az ismeretlen jeleket, a kő szélének forgását, az alakot aki tartja csak tegnap este láttam meg. Majd persze eltűnik de nem egy pillanat leforgása az egész. Felkapcsolom a telefonom, megnézem az időt nem e elaludtam. De nem, ahhoz egyébként is túl hamar történnek ezek a dolgok

Máskor is volt ilyen, vagy ehhez hasonló eset vagy időszak amikor ilyenek történtek. Mi lehet ez?


2018. szept. 30. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

"Nem tudom honnan szedheti az elmém"


elméd?! Óriási!!!

2018. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Menj orvoshoz...
2018. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elme sok furcsaságot képes kivetíteni de ilyenről még nem hallottam.
2018. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rajzold le nekem, hátha tudok segíteni. sok jelet ismerek.
2018. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom lerajzolni mert szinte minden jel összefüggő egyenes vonalakból áll, 1-2 jelnél van egy kis kunkor szerű. De igazából nem találtam hozzá hasonló képet a neten. A külső ívben jóval kevesebb a szöveg, és körbe fut. A közepén sűrűbb az írás és vízszintesen sorakoznak a jelek.
2018. szept. 30. 19:44
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


ezek szinte ugyan olyanok, lehet azok a jelek?

2018. szept. 30. 19:47
 7/12 anonim válasza:

Ez nagyon ilyeszto. Nem tudom mostanaba csinalsz e valami olyat, tulvilagi dolgokkal torodsz, hhoroszkop , horror film. Szerintem teged akar figyelmeztetni.

Inkabb imatkozz istenhez mig nem keso es beled nem bujik az a demon mert ez az!

2018. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mamamat meg regen egy csuklyas alacsony sotet alak kozeledet egyszer hozza mikor fekelt es latta kozeledik es kes volt a kezebe es beleszurt a mellei koze mondta nagyon fajt neki es azota pukli nott oda neki
2018. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy lehet egy ilyen embernek párja.
2018. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ahha. héber vagy ami jobb énoki nyelv. most nemérek rá,de majd leírom. azért kérlek rajzold le ahogy csak tudod.

megírom privátba az e-mail címemet majd.

2018. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!