Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Itthon különösen rosszul...

Itthon különösen rosszul vagyok, lehetséges hogy az erős negatív energiák miatt?

Figyelt kérdés
Nem, nem vicc. Anyám- agresszív, primitív, durva, tapintatlan, érzéketlen. És folyton csak ostoroz engem lelkileg. Minden erőm, életkedvem teljesen leszívja. Szinte érzem.
2018. okt. 3. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha anyukád így viselkedik akkor lelkileg kimeríthet. Egyszer egy albérletben tapasztaltam olyat hogy a két tulajdonos volt ilyen, még pszichésen köhögtem is tőlük. Miután elköltöztem onnét, egyből a régi lettem. Közben megtudtam hogy egy albérlő sem bírta náluk sokáig.

Általános iskolában meg az igazgatónk volt ilyen. Például évzárón vagy évnyitón sorra lettek rosszul a gyerekek. Év közben meg hulla fáradtak voltunk. Mihelyst tovább tanultam más iskolába, a felszabadult energiától jeles tanuló lettem és tele voltam életerővel.

2018. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze nincs az ezotériához. Próbáld ignorálni anyád, vagy költözz el.
2018. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon is van köze az ezotériához, mert spirituális energiákról van szó. És igen, elköltözök, nyilván. De anyám erősen köt magához, tudatosan is, meg tudat alatt is. Egyébként miatta fogok meghalni.



[link]

2018. okt. 3. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért halnál meg miatta?
2018. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tömören azért mert minden alapvető emberi jogot elvett tőlem. De ebbe nem mennék bele.
2018. okt. 3. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!