Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy mi emberek...

Lehetséges hogy mi emberek csak tudatok vagyunk és semmi több?

Figyelt kérdés
Rengeteget gondolkozok ezen.Sajnos akárhogyan is szeretnék hinni hogy a halál után nem szűnűnk meg vèglegesen létezni,de sok olvasás ,gondolkodás után egyszerűen logikátlannak tartom hogy valamicske is maradjon halálunk után.Én járok templomba is mert egy kicsit jó èrzés elhitetni magammal hogy a halál után nem a végleges semmi van de legbelül érzem az igazat.

2018. okt. 5. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
hát igen ez elég nehéz kérdés! de ha ez vigaszt nyújt tudományosan bizonyított tény hogy nem fogsz megszűnni ha lesz/van gyermeked akkor benne fogsz tovább élni :D hülyén hangzik? talán egy kicsit de a dns-ed fele bent van a gyermekedben ez által egy részünk halhatatlan persze amíg az egész világ meg nem szűnik (isteni végítélet/galaxis összeomlás) azért elég durva hogy már 1000 évvel ezelőtt is tudták az emberek hogy egyszer az egész világ elpusztul csak nem az univerzum fog összeomlani hanem isten hozza el a végítéletet
2018. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Ne haragudj de ez hülyeség.Az én szüleimre egy kicsit sem hasonlítok,teljesen más ember vagyok mint ők.Meg ha lesz gyerekem az akkor se én leszek,hanem egy teljesen más ember.

2018. okt. 5. 14:31
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

A tudat szó pont az ellenkezőjét sugallja.

Hol olvasgattál, hogy erre a következtetésre jutottál?

2018. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
figyelj ez bizonyított tény... te 50% apu 50% anyu-bol állsz de ha mindenkinél igy van azaz a szüleidnél is akkor apádnak 50% papa 50% mama anyádnak 50% papa 50% mama és igy tovább azaz a te dns szerkezetedben ott van az egyik papád dns-e 25%-ban tehát a papád egy része tovább él benned az energia sem szünik meg csupán átalakul
2018. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
meg itt nem a gondolkodásról vagy személyiségről beszélek hanem dns-ről!
2018. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

"Lehetséges hogy mi emberek csak tudatok vagyunk...?"


Robert Adams (már nem élő) amerikai megvilágosodott tanító szerint minden tudatosság - tehát nem csupán mi emberek, hanem MINDEN. (Nem írok további részleteket, mert ha akarsz, utána nézel. Lelhetők fel magyarul is írások Robert Adamstől az interneten.) Ha a te szóhasználatod -tudat-, és Robert Adams szóhasználata -tudatosság- ugyanarra mutat, akkor kb. ugyanarról beszéltek - ha olvasnál tőle, eldönthetnéd, hogy neked szól-e.

2018. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Akkor a tárgyak is?😂

2018. okt. 5. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem sokat olvashattál ha nem tudod hogy a tárgyak atomokból állnak,és azok rezgései által maradnak egyben.
2018. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Csak viccből írtam,azért raktam oda a végére a nevetős szmájlit.

Amugy meg nem értek egyett ,nem minden tudatosság.

2018. okt. 5. 17:59
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#9, azt gondolsz, amit akarsz. Ne érts egyet, te dolgod. Azt hittem, segítek. Tévedtem. Agyalj csak tovább eredménytelenül!
2018. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!