Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kirlián fotókon miért...

A kirlián fotókon miért látszik a levágott növényi rész?

Figyelt kérdés
A levágott leveleken látszanak a korábban ott levő növényi részek vajon miért? Kisfaludy Györgytől hallottam, hogy azért mert a sejteknek hullámtere van és még hullámzik a fantomtérben is az élő rész, ezzel kitőltve az üres teret, ahol levágták a növényt. Ez nem materiális, mert ugye nem bogyók alkotják a testeket, hanem hullámterek, ezzelmagyarázta hogy betíltották a kirlián fényképezést az akadémia az egyetemeken a '70-es években. Szeretném tudni ezek milyen formában igazak?

2018. okt. 10. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
EZ a kérdés az ezotériába való.
2018. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

"nem bogyók alkotják a testeket"

Ez igaz belőle, a többi mese. Az elemi részecskék tényleg nem bogyók, de nem is hullámok. A többi meg sima zagyvaság - csak arra jó, hogy elkábítson téged.

2018. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

jól mondta akitől hallottad.

de a magyarázatra neked kell rájönnöd, nem mondhatom el.

2018. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Na, erre kíváncsi vagyok :-)

Itt az ezotérián már a rákot is gyógyítják, és megvan a fénysebesség fölötti utazás is :-()

2018. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt mi alapján tették át ezoba? Ami a modik értelmét megalahdja már ezo? :O


# 2/4 az elemi részecskék amíg nemfigyelik meg valószínűségi hullámfügvénnyel írhatók le vagyis hullámok. Utána lesznek bogyók :)


# 3/4 pedig pont amagyarázat érdekelne. Ha már nincs ott semmi bennemarad valamibe a valaha élő volt rész lenyomata?

2018. okt. 16. 13:30
 6/10 A kérdező kommentje:

"Itt az ezotérián már a rákot is gyógyítják, és megvan a fénysebesség fölötti utazás is :-()"


Fénysebesség felett már rég megvolt az utazás. A kvantumfizikai EPR hatás azonnali távolbahatást tesz lehetővé. Nem kell ide ezo, csak fizikai ismeret :)

2018. okt. 16. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

3. vagyok.

Ez az oldal nem alkalmas hogy elmagyarázzam a miértjét.

Kérdezd meg Kisfaludyt. Ő elmond olyanokat amikből rájöhetsz.


Az 3d-s anyagon kívül is van létező.

2018. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nyugodtan elmondhatod. Engem és pár embert érdekel. Azzal a néhány begyepesedett szkeptikuskával, meg ne is foglalkozz. Én sem teszem


Kisfaludy sajnos nincsen itt. Mond mi az oka?

2018. nov. 5. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt mindenki baromi okosnak és tudományosnak képzeli magát, de egy értelmes választ sem tudnak idekaparni.
2019. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bogyók?

De cuki, ahogy a 7 évesek elképzelik a világot.

2019. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!