Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami bajom ha megnéztem a csakráit vagy mit?

Figyelt kérdés
Megmaszírozott haverom és kinyitotta valami szív csakrámat és nagyon titkolódzott az egészről hogy buddhizmus ez a dolgog meg ezt tanulják és aláírtak egy szerződést hogy nem mondhatják el senkinek sem. És haveromnak van egy kis füzete ahol a csakrái vagy mi a szar van és azokat nem nézneti meg senki a családjában mindenkinek van és ha megnézi valami kívülálló akkor össze fossa magát meg hányja meg baja lesz vagy mi a szar... Meg amikor kinyototta a csakrámat akkor 20percig feküdnöm kellett mert ha felkelek akkor szédülni kezdek. Hát én felkeltem és semmi nem történt. Meg amikor nem látta haverom végig lapoztam a csakra füzetét vagy mit és semmi nem történt. Teljesen hülyeség az egész... hogy lehet ilyenekben hinni?? Nagyon ateista vagyok ezzel szemben is...

2018. okt. 13. 03:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjad. Baromság.

Budhizmus eredeti ága nem hiszem hogy ez lenne mivel az eredeti tanítása az hogy legyél jó és élj "symbiosis"-ba a természettel.

2018. okt. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd eléggé tele van téveszmékkel.

Buddha, szanszkrit nyelven azt jelenti felébredett. Azért hívják felébredettnek, mert meghaladta minden téveszméjét, minden képzelgést és minden filozófiát. Olyanokat is amik akkoriban nagyon sok spirituális tanítót és keresőt foglalkoztattak Indiában, ezek a régi szimbólumok, most érnek ide hozzánk és minket most tévesztenek meg, csakrák, karma, reinkarnáció, kundalini stb... Ezek mind a megértést szolgálják, de tisztában kell lenni azzal, hogy ezek csak szimbólumok, pont mint a szavak, amelyeket használunk, hasznosak, de nincs abszolút valóságuk.

Egyébként valamennyi ága a buddhizmusnak, amelyik az eredeti célt szolgálja, szabad vallás és nem irat alá semmiféle titoktartási kötelezettséget senkivel. Kérdezd bármelyik régóta gyakorló szerzetest vagy tanítót, bármiről bátran! Nem fogsz olyan választ kapni tőlük, hogy ezt nem mondom el, mert nem vagy beavatott. Olyat inkább fognak mondani teljes őszinteséggel, hogy nem tudhatom, vagy hogy a kérdésedre kapott válasz nem lesz kielégítő és nem segíti szenvedésed megszűnését.

2018. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

"#És haveromnak van egy kis füzete ahol a csakrái vagy mi a szar van és azokat nem nézneti meg senki a családjában mindenkinek van és ha megnézi valami kívülálló akkor össze fossa magát meg hányja meg baja lesz vagy mi a szar..."


😂😂😂😂😂😂

2018. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Bizony jön a bünti, ma fejbe fog csapni egy gonosz majom.😂
2018. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Mást próbált machinálni veled ezos módón. Ennek az embernek egyetlen szavát ne hidd el. És nem csak ne higyj neki, hanem tartsd is távol magad tőle."


Ez komoly?

És mit csinált vele?

Tényleg érdekekne!


Mondjuk az tényleg tök vicces, hogy azt mondja, hogy be fog hányni, ha valaki megnézi a csakrás füzetét. 😂

2018. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

A 46%-os hölgyet már nem először kérem hogy tudatlanul,hitgyülisként, ne szóljon bele az itteni dolgokba.

Ott a Vallás kategória.Ja hogy ott is lenulláznak?

Bocs.

2018. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Reikis a barátod?
2018. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Elvileg ez nem reiki, hanem valami más, pesten van a mesterük valami Ádám és ő tudja levenni az "átkot".

Annak aki privátban válaszolt: Miért is kéne megszakítanom vele a kapcsolatot?

Semmi nem történt azóta, edig vártam a napalmot, mega balszerencsét...

2018. okt. 13. 15:13
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor mi?
2018. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ja, TE hánysz be, meg ilyenek, ha megnézed a csakrás füzetét???

Én azt hittem ő.

2018. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!