Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolati hálók...

Milyen kapcsolati hálók léteznek a lelkek között? Miben nyilvánul ez meg a mindennapi életben?

Figyelt kérdés
...lélekcsaládok...ikerlelkek?..avagy mik, és milyen sorrendben, és ezt milyen "tünetek" alapján lehet felismerni?
2018. okt. 15. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Dr. Michael Newton: Lelkünk útja c. könyvében olvastam erről, első vagy második kötetben. Fent van az összes PDF-ben a neten, letölthető. Persze hogy igaz-e, azt nem tudom, de ha érdekel, ott tudsz róla olvasni.
2018. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szüleimet a felhalmozott karmám miatt kaptam,a húgom viszont "ajándék" volt.

Beleláttam a fejlődési spiráljába és eléggé meglepődtem hogy több ponton is érintkezett az én fejlődés-spirálommal.

És ráadásul közel ugyanazon a szinten állunk.

Mondjuk ez egy barátomra is igaz.

2018. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lelkünk útjait olvastam anno, most megerősítésként voltam kíváncsi válaszokra.

#2 Hogy láttál bele?

2018. okt. 15. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Meditatív állapotban voltam és a húgomat néztem ahogy játszik és egyszer csak megjelent előttem a fejlődési spirálja.

Igazán ennél jobban tudom leírni a hogyant.

2018. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazán elhiszem :P :)
2018. okt. 15. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem hogy 19 év van köztünk.
2018. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!